Občinska volilna komisija Turnišče je na seji dne 6. 10. 2014 na podlagi
zapisnikov o delu volilnih odborov, ki so vodili glasovanje na voliščih
v Občini Turnišče ter na podlagi zapisnika volilnega odbora za predčasno
glasovanje ugotovila: |
|
1. Glasovanje je potekalo v Občini Turnišče na 5 voliščih 5. 10. 2014
ter na enem volišču za predčasno glasovanje v dneh 1. in 2. 10. 2014,
skupaj na 6 voliščih.
2. Predčasno je glasovalo 11 volivcev, po pošti sta glasovala 2 volivca.
3. Rezultati po krajevnih skupnostih so naslednji:
a) Krajevna skupnost Turnišče: |
– v volilni
imenik je bilo vpisanih 1287 volivcev |
– glasovalo je 715 volivcev ali 55,56 % vseh, ki so imeli pravico
glasovati |
– veljavnih
je bilo 691 glasovnic |
–
neveljavnih je bilo 24 glasovnic |
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov: |
+------------------------+-------+--------+ |
|1. Emica
Vnuk | 249|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|2. Borut
Horvat | 262|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|3. Danica
Kocet | 229|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|4. Bojan
Smej | 223|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|5. Matej
Pucko | 364|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|6. Jožica
Pozderec | 153|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|7. Gregor
Škerget | 211|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|8. Karmen
Seči | 218|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|9. Danijel
Seči | 284|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|10. Andrej
Zadravec | 181|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|11. Alenka
Premoša | 322|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|12. Klaudija
Horvat | 106|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|13. Luka
Adanič | 134|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|14. Angela
Zver | 235|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|15. Katarina
Bukovec | 66|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|16. Alojz
Adanič | 107|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|17. Marija
Nemec | 79|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|18. Izidor
Balažic | 294|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|19. Antonija
Korošak | 50|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|20. Andreja
Ščap | 252|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|21. Peter
Čizmazija | 172|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|22. Patricija
Špilak | 152|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|23. Dominik
Zver | 215|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|24. Aleksandra
Lebar | 174|glasov | |
|Horvat | | | |
+------------------------+-------+--------+ |
|25. Janez
Lebar | 284|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|26. Maja
Toplak | 132|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|27. Alojz
Vuk | 231|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
Občinska volilna komisija Turnišče ugotavlja, da so na podlagi določil
Zakona o lokalnih volitvah in v skladu z Odlokom o sestavi in številu
članov organov KS v Občini Turnišče, kot člani sveta Krajevne skupnosti
Turnišče izvoljeni:
1. Matej Pucko, 23. 3. 1973, Turnišče, Ulica Štefana Raja 6
2. Alenka Premoša, 15. 7. 1985, Turnišče, Cvetna ulica 14
3. Izidor Balažic, 4. 4. 1961, Turnišče, Ulica Štefana Kovača 130
4. Janez Lebar, 12. 7. 1980, Turnišče, Ulica Štefana Kovača 32
5. Danijel Seči, 22. 5. 1983, Turnišče, Ulica Štefana Raja 15
6. Borut Horvat, 3. 8. 1976, Turnišče, Ulica Štefana Kovača 58
7. Andreja Ščap, 28. 3. 1976, Turnišče, Rožna ulica 1
8. Emica Vnuk, 1. 3. 1971, Turnišče, Ulica 4. maja 7
9. Angela Zver, 30. 5. 1959, Turnišče, Cvetna ulica 16
b) Krajevna skupnost Gomilica:
– v volilni imenik je bilo vpisanih 563 volivcev
– glasovalo je 264 ali 46,89 % vseh, ki so imeli pravico glasovati |
– veljavnih
je bilo 256 glasovnic |
–
neveljavnih je bilo 8 glasovnic |
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov: |
+------------------------+-------+--------+ |
|1. Danijela
Tivadar | 148|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|2. Jernej
Tkalčič | 112|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|3. Marko
Antolin | 142|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|4. Dušan
Majcen | 151|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|5. Stanislav
Sobočan | 184|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|6. Dragica
Sirnik | 18|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|7. Zlatko
Bedernjak | 165|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|8. Bojan
Sobočan | 132|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|9. Stanislav
Čizmazija | 159|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|10. Marjanca
Varga | 55|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|11. Rozina
Markovič | 36|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|12. Marija
Kelenc | 119|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|13. Alenka
Antolin | 118|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|14. Milena
Šemen | 103|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
Občinska volilna komisija Turnišče ugotavlja, da so na podlagi določil
Zakona o lokalnih volitvah in v skladu z Odlokom o sestavi in številu
članov organov KS v Občini Turnišče, kot člani sveta Krajevne skupnosti
Gomilica izvoljeni:
1. Stanislav Sobočan, 10. 10. 1963, Gomilica 52a
2. Zlatko Bedernjak, 2. 5. 1981, Gomilica 73
3. Stanislav Čizmazija, 26. 3. 1965, Gomilica 21b
4. Dušan Majcen, 1. 4. 1970, Gomilica 129
5. Danijela Tivadar, 17. 5. 1984, Gomilica 123b
6. Marko Antolin, 12. 10. 1988, Gomilica 29
7. Bojan Sobočan, 2. 1. 1975, Gomilica 36
c) Krajevna skupnost Nedelica:
– v volilni imenik je bilo vpisanih 478 volivcev
– glasovalo je 265 volivcev ali 55,44 % vseh, ki so imeli pravico
glasovati
– veljavnih je bilo 255 glasovnic
– neveljavnih je bilo 10 glasovnic
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov: |
+------------------------+-------+--------+ |
|1. Ivan
Prša | 148|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|2. Nataša
Gjerkeš | 40|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|3. Andrej
Jambrović | 21|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|4. Danica
Černi | 135|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|5. Jasmina
Denša | 140|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|6. Andrej
Kohek | 147|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|7. Tadej
Tibaut | 31|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|8. Jožef
Tibaut | 57|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|9. Jožef
Gjerkeš | 108|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|10. Ivan
Bukovec | 134|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|11. Boštjan
Lutar | 73|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|12. Gabrijela
Raduha | 80|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|13. Valentina
Herbaj | 87|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|14. Janja
Dominko | 122|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|15. Anton
Raduha | 125|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|16. Alenka
Gujtman | 55|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
Občinska volilna komisija Turnišče ugotavlja, da so na podlagi določil
Zakona o lokalnih volitvah in v skladu z Odlokom o sestavi in številu
organov KS v Občini Turnišče, kot člani sveta Krajevne skupnosti
Nedelica izvoljeni:
1. Ivan Prša, 21. 6. 1963, Nedelica 152
2. Andrej Kohek, 1. 1. 1972, Nedelica 45
3. Jasmina Denša, 7. 6. 1990, Nedelica 18
4. Danica Černi, 3. 9. 1970, Nedelica 37
5. Ivan Bukovec, 17. 2. 1966, Nedelica 52e,
6. Anton Raduha, 19. 8. 1964, Nedelica 54c
7. Janja Dominko, 25. 2. 1983, Nedelica 98c
d) Krajevna skupnost Renkovci:
– v volilnem imeniku je bilo vpisanih 537 volivcev
– glasovalo je 302 volivcev ali 56,24 % vseh, ki so imeli pravico
glasovati
– veljavnih je bilo 289 glasovnic
– neveljavnih je bilo 13 glasovnic
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov: |
+------------------------+-------+--------+ |
|1. Martin
Sraka | 149|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|2. Stanko
Horvat | 157|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|3. Peter
Robek | 21|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|4. Jožef
Magdič | 86|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|5. Zalika
Matjašec | 72|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|6. Damjan
Koren | 99|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|7. Damjan
Markoja | 75|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|8. Angela
Slamek | 78|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|9. Natalija
Titan | 26|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|10. Geza
Felbar | 56|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|11. Boštjan
Zver | 54|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|12. Irena
Magdič | 39|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|13. Marija
Adanič | 70|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|14. Monika
Robek | 40|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|15. Suzana
Čiček | 75|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|16. Igor
Flucher | 132|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|17. Miran
Tratnjek | 34|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|18. Jakob
Čiček | 49|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|19. Janez
Zver | 50|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|20. Silvija
Kouter | 73|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|21. Bernard
Štaus | 45|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|22. Pavla
Kuzma | 26|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|23. Mateja
Škafar | 84|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
|24. Jožef
Kolar | 96|glasov | |
+------------------------+-------+--------+ |
Občinska volilna komisija Turnišče ugotavlja, da so na podlagi določil
Zakona o lokalnih volitvah in v skladu z Odlokom o sestavi in številu
članov organov KS v Občini Turnišče, kot člani sveta Krajevne skupnosti
Renkovci izvoljeni:
1. Stanko Horvat, 30. 3. 1976, Renkovci 36
2. Martin Sraka, 9. 11. 1979, Renkovci 57
3. Igor Flucher, 26. 12. 1964, Renkovci 2a
4. Damjan Koren, 21. 1. 1978, Renkovci 82d
5. Jožef Kolar, 24. 4. 1968, Renkovci 72
6. Jožef Magdič, 2. 2. 1956, Renkovci 56
7. Mateja Škafar, 15. 5. 1984, Renkovci 82f |
|
Št. 041-02/2014-35 |
Turnišče, dne 6. oktobra 2014 |
|
Občinska volilna komisija
Občine Turnišče
Predsednik
Andrej Litrop l.r. |
|