|
Sklep:
|
|
|
Občinska volilna komisija je v skladu z določilom 85. člena zakona ZLV ugotovila, da so za člane Občinskega sveta občine Dobrovnik v VE št.4 izvoljeni naslednji kandidati:
|
|
|
1.SOLARIČ Ladislav, roj. 25.03.1964, Dobrovnik 279 (neodvisni)
|
|
|
2.KOVAČ Katarina , roj. 04.08.1956, Dobrovnik 208 (neodvisna)
|
|
|
3.GAVRIČ Bojan, roj. 27.08.1969, Dobrovnik 194/b (neodvisni)
|
|
|
IZIDI GLASOVANJA ZA SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI ŽITKOVCI
|
|
|
Sklep:
|
|
|
Občinska volilna komisija je v skladu z določilom 85. člena zakona ZLV ugotovila, da so v Svet KS Žitkovci izvoljeni naslednji kandidati:
|
|
|
1.PREINŠPERGER Ernest, roj. 21.12.1970, Žitkovci 29 (LDS)
|
|
|
2. BAČI Ladislav, roj. 30.06.1969, Žitkovci 34 (LDS)
|
|
|
3.VEGI Marija, roj. 12.12.1950,Žitkovci 23 (LDS)
|
|
|
IZIDI GLASOVANJA ZA SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI STREHOVCI
|
|
|
Sklep: |
|
|
Občinska volilna komisija je v skladu z določilom 85. člena zakona ZLV ugotovila, da so v Svet KS Strehovci izvoljeni naslednji kandidati:
|
|
|
1.CASAR Marija, roj.10.11.1968, Strehovci 3/e (neodvisna)
|
|
|
2.VOGRINEC Edi, roj. 28.08.1968, Strehovci 75 (LDS)
|
|
|
3.PUHAN Alojz, roj. 20.02.1952, Strehovci 50 ( neodvisni)
|
|
|
4. CASAR Anton, 29.07.1951, Strehovci 57/a (neodvisni)
|
|
|
5.PUCKO Filip , roj. 21.02.1976, Strehovci 53 (LDS)
|
|
|
IZIDI GLASOVANJA ZA SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI DOBROVNIK
|
|
|
Sklep:
|
|
|
Občinska volilna komisija je v skladu z določilom 85. člena zakona ZLV ugotovila, da so v Svet KS Dobrovnik izvoljeni naslednji kandidati:
|
|
|
1. ŠANTAK Albert, roj. 08.03.1955, Dobrovnik 5 (LDS)
|
|
|
2. BEDEK Ernest, roj. 03.11.1958, Dobrovnik 204 (LDS)
|
|
|
3. GAVRIČ Bojan, roj. 27.08.1969, Dobrovnik 194/b (LDS)
|
|
|
4. VARGA Ladislav, roj. 18.01.1963, Dobrovnik 23 (LDS)
|
|
|
5. NEMETH Lajoš, roj. 15.08.1971, Dobrovnik 303 (LDS)
|
|
|
Volilna udeležba
|
|
|
Volišče št. 001- Žitkovci: 72,39%
|
|
|
Volišče št. 002- Strehovci: 71,93%
|
|
|
Volišče št. 003-Dobrovnik: 56,34%
|
|
|
Volišče št. 004-Dobrovnik: 65,77%
|
|
|
Povprečna volilna udeležba :66,60%
|
|
|
Občinska volilna komisija je končala delo pri ugotavljanju izida glasovanja ob 19,00 uri .
|
|
|
TAJNICA:
HRELJA CSÁSZÁR Irma l.r.
OBČINSKA VOLILNA KOMISIJA
Občine Dobrovnik
PREDSEDNIK:
Franc GRANFOL, univ. dipl. prav. l.r.
Namestnica predsednika:
Alexandra FEHER -HORVÁTH l.r.
Člani/namestniki:
Štefan MATIČ l.r.
Matejka KOVAČ l.r.
VÖRÖS Erzsébet l.r.
Sandi TOPLAK l.r.
Milena PREINŠPERGER l.r.
Štefan CUK l.r.
|
|
|
Határozat: |
|
|
A Községi
Választási Bizottság a HVT 85. cikkelye értelmében megállapította, hogy
Dobronak Község Községi Tanácsába a 4. szavazóhelyen az alábbi jelöltek
kerültek megválasztásra: |
|
|
1.SOLARIČ
Ladislav, szül. 25.03.1964, Dobronak 279 (független) |
|
|
2.KOVAČ
Katarina , szül. 04.08.1956, Dobronak 208 (független) |
|
|
3.GAVRIČ
Bojan, szül. 27.08.1969, Dobronak 194/b (független) |
|
|
ZSITKÓC
HELYI KÖZÖSSÉG TANÁCSÁBA VALÓ VÁLASZTÁSOK EREDMÉNYEI: |
|
|
Határozat: |
|
|
A Községi
Választási Bizottság a HVT 85. cikkelye értelmében megállapította, hogy
Zsitkóc Helyi Közösség Tanácsába az alábbi jelöltek kerültek
megválasztásra: |
|
|
1.PREINŠPERGER Ernest, szül. 21.12.1970, Zsitkóc 29 (LDS) |
|
|
2. BAČI
Ladislav, szül. 30.06.1969, Zsitkóc 34 (LDS) |
|
|
3.VEGI
Marija, szül. 12.12.1950, Zsitkóc 23 (LDS) |
|
|
STREHOVCI
HELYI KÖZÖSSÉG TANÁCSÁBA VALÓ VÁLASZTÁSOK EREDMÉNYEI: |
|
|
Határozat: |
|
|
A Községi
Választási Bizottság a HVT 85. cikkelye értelmében megállapította, hogy
Strehovci Helyi Közösség Tanácsába az alábbi jelöltek kerültek
megválasztásra: |
|
|
1. CASAR
Marija, szül.10.11.1968, Strehovci 3/e (független) |
|
|
2.
VOGRINEC Edi, szül. 28.08.1968, Strehovci 75 (LDS) |
|
|
3. PUHAN
Alojz, szül. 20.02.1952, Strehovci 50 (független) |
|
|
4. CASAR
Anton, 29.07.1951, Strehovci 57/a (független) |
|
|
5. PUCKO
Filip , szül. 21.02.1976, Strehovci 53 (LDS) |
|
|
DOBRONAK
HELYI KÖZÖSSÉG TANÁCSÁBA VALÓ VÁLASZTÁSOK EREDMÉNYEI: |
|
|
Határozat: |
|
|
A Községi
Választási Bizottság a HVT 85. cikkelye értelmében megállapította, hogy
Dobronak Helyi Közösség Tanácsába az alábbi jelöltek kerültek
megválasztásra: |
|
|
1. ŠANTAK
Albert, szül. 08.03.1955, Dobronak 5 (LDS) |
|
|
2. BEDEK
Ernest, szül. 03.11.1958, Dobronak 204 (LDS) |
|
|
3. GAVRIČ
Bojan, szül. 27.08.1969, Dobronak 194/b (LDS) |
|
|
4. VARGA
Ladislav, szül. 18.01.1963, Dobronak 23 (LDS) |
|
|
5. NEMETH
Lajoš, szül. 15.08.1971, Dobronak 303 (LDS) |
|
|
Választási részvétel: |
|
|
001.
szavazóhely- Zsitkóc: 72,39% |
|
|
002.
szavazóhely - Strehovci: 71,93% |
|
|
003.
szavazóhely -Dobronak: 56,34% |
|
|
004.
szavazóhely -Dobronak: 65,77% |
|
|
Átlagos
választási részvétel: 66,60% |
|
|
A Községi
Választási Bizottság 19. órakor fejezte be a választási eredmények
megállapításával kapcsolatos munkáját. |
|
|
TITKÁR: |
|
|
HRELJA
CSÁSZÁR Irma s.k. |
|
|
KÖZSÉGI
VÁLASZTÁSI BIZOTTSÁG |
|
|
Dobronak
Község |
|
|
ELNÖK: |
|
|
Franc
GRANFOL, egy. okl. jogász s.k. |
|
|
Elnökhelyettes: |
|
|
Alexandra
FEHER -HORVÁTH s.k. |
|
|
Tagok/helyettesek: |
|
|
Štefan
MATIČ s.k. |
|
|
Matejka
KOVAČ s.k. |
|
|
VÖRÖS
Erzsébet s.k. |
|
|
Sandi
TOPLAK s.k. |
|
|
Milena
PREINŠPERGER s.k. |
|
|
Štefan
CUK s.k. |
|