Na podlagi 85. in 90. člena
Zakona o lokalnih volitvah
(Uradni list RS, št. 94/07 – uradno prečiščeno besedilo, 45/08 in
83/12), zapisnikov o delu volilnih odborov, ki so vodili glasovanje na
voliščih v Občini Zagorje ob Savi, zapisnika volilnega odbora za
predčasno glasovanje, zapisnika o glasovanju po pošti na rednih lokalnih
volitvah za člane svetov krajevnih skupnosti na območju Občine Zagorje
ob Savi in zapisnika o opravljenem žrebanju z dne 8. 10. 2014, je
Občinska volilna komisija Občine Zagorje ob Savi sprejela |
P O R O Č I L O
o izidu volitev članov svetov krajevnih skupnosti na območju Občine
Zagorje ob Savi, ki so bile v nedeljo, 5. oktobra 2014 |
I. |
1. Volitve za člane svetov krajevnih skupnosti na območju Občine Zagorje
ob Savi so potekale 5. oktobra 2014. Glasovanje je potekalo v Občini
Zagorje ob Savi na 35 voliščih ter na enem volišču za predčasno
glasovanje, skupaj na 36 voliščih. |
II. |
Na podlagi prejetih zapisnikov volilnih odborov, zapisnika za predčasno
glasovanje in zapisnika občinske volilne komisije o glasovanju po pošti
ter zapisnikov občinske volilne komisije o ugotavljanju rezultatov
glasovanja za člane sveta krajevnih skupnosti na območju Občine Zagorje
ob Savi, je ugotovila: |
|
JOŽE MARN – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 2073 Neveljavnih gl.: 267 Veljavnih gl.: 1806 |
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| Zap.št.|Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov |glasov |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 1 | Milan Aničin | 820 | 45.40 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 3 | Marija Malovrh | 757 | 41.92 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 7 | Cvetka Meh | 743 | 41.14 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 4 | France Pograjc | 640 | 35.44 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 16 | Vid Ojsteršek | 636 | 35.22 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 5 | Branko Renčof | 635 | 35.16 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 8 | Jure Razpotnik | 533 | 29.51 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 11 | Maja Prašnikar | 530 | 29.35 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 10 | Natalija Jamnik | 525 | 29.07 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 14 | Uroš Glavač | 518 | 28.68 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 2 | Valentina Jerman | 480 | 26.58 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 6 | Matej Strgaršek | 449 | 24.86 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 15 | Metka Zimšek | 435 | 24.09 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 13 | Drago Jamnik | 385 | 21.32 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 12 | Aleš Ocepek | 334 | 18.49 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 9 | Dušan Jamnik | 288 | 15.95 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Jože Marn je bilo izvoljenih 7 kandidatov, ki
so dobili največje število glasov. Ti so: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Milan Aničin | 820 | 45.40 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Marija Malovrh | 757 | 41.92 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Cvetka Meh | 743 | 41.14 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| France Pograjc | 640 | 35.44 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Vid Ojsteršek | 636 | 35.22 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Branko Renčof | 635 | 35.16 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Jure Razpotnik | 533 | 29.51 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
RUDNIK - TOPLICE – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 363 Neveljavnih gl.: 26 Veljavnih gl.: 337 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 8 | Olga Simončič | 189 | 56.08 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 7 | Nataša Grošelj | 157 | 46.59 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 6 | Darja Prebil | 154 | 45.70 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 4 | Andrej Drnovšek | 153 | 45.40 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Monika Hadžić | 122 | 36.20 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 5 | Bojana Elizabeta | 112 | 33.23 |
|
| |Vidovič | | |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Željko Železnik | 110 | 32.64 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Safet Crnovršanin | 108 | 32.05 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 9 | Marjan Zver | 108 | 32.05 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Rudnik - Toplice je bilo izvoljenih 7
kandidatov, ki so dobili največje število glasov. Ti so: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Olga Simončič | 189 | 56.08 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Nataša Grošelj | 157 | 46.59 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Darja Prebil | 154 | 45.70 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Andrej Drnovšek | 153 | 45.40 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Monika Hadžić | 122 | 36.20 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Bojana Elizabeta | 112 | 33.23 |
|
|Vidovič | | |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Željko Železnik | 110 | 32.64 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
RAVENSKA VAS – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 129 Neveljavnih gl.: 4 Veljavnih gl.: 125 |
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov |glasov |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 1 | Peter Šikovec | 107 | 85.60 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 2 | Uroš Macerl | 103 | 82.40 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 6 | Primož Jerman | 99 | 79.20 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 3 | Marko Macerl | 89 | 71.20 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 8 | Dušanka Meško | 85 | 68.00 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 4 | Vera Hribar | 73 | 58.40 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 7 | Štefan Gošte | 70 | 56.00 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 5 | Romana Čebin | 54 | 43.20 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Ravenska vas je bilo izvoljenih 7 kandidatov,
ki so dobili največje število glasov. Ti so: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Peter Šikovec | 107 | 85.60 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Uroš Macerl | 103 | 82.40 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Primož Jerman | 99 | 79.20 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Marko Macerl | 89 | 71.20 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Dušanka Meško | 85 | 68.00 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Vera Hribar | 73 | 58.40 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Štefan Gošte | 70 | 56.00 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
KOTREDEŽ – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 270 Neveljavnih gl.: 9 Veljavnih gl.: 261 |
+-------+--------------------+-------+--------+
|
|Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov| glasov |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 3 | dr. Tomaž Petek | 169 | 64.75 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 4 | Jožef Kajbič | 143 | 54.79 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 7 | Leopold Cencelj | 121 | 46.36 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 1 | Irena Štendler | 116 | 44.44 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 5 | Karlica Šuligoj | 115 | 44.06 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 6 | Bojan Bokal | 112 | 42.91 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 2 | Tadeja Novak | 110 | 42.15 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
V svet Krajevne skupnosti Kotredež je bilo izvoljenih 7 kandidatov, ki
so dobili največje število glasov. Ti so: |
+------------------------+--------+-------+
|
| dr. Tomaž Petek | 169 | 64.75 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Jožef Kajbič | 143 | 54.79 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Leopold Cencelj | 121 | 46.36 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Irena Štendler | 116 | 44.44 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Karlica Šuligoj | 115 | 44.06 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Bojan Bokal | 112 | 42.91 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Tadeja Novak | 110 | 42.15 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
FRANC FARČNIK – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 493 Neveljavnih gl.: 28 Veljavnih gl.: 465 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Štefka Suša | 268 | 57.63 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Stanko Simončič | 245 | 52.69 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 6 | Nevenka Kozlevčar | 240 | 51.61 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 4 | Mojmir Maček | 236 | 50.75 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Alojz Grabnar | 231 | 49.68 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 5 | Matej Ule | 216 | 46.45 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 8 | Janez Skrinjar | 211 | 45.38 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 7 | Mateja Remic | 200 | 43.01 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Franc Farčnik je bilo izvoljenih 7 kandidatov,
ki so dobili največje število glasov. Ti so: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Štefka Suša | 268 | 57.63 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Stanko Simončič | 245 | 52.69 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Nevenka Kozlevčar | 240 | 51.61 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Mojmir Maček | 236 | 50.75 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Alojz Grabnar | 231 | 49.68 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Matej Ule | 216 | 46.45 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Janez Skrinjar | 211 | 45.38 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
KISOVEC - LOKE – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 220 Neveljavnih gl.: 9 Veljavnih gl.: 211 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Franc Omahne | 155 | 73.46 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Helena Ocepek | 148 | 70.14 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Roman Perklič | 54 | 25.59 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
KISOVEC - LOKE – VOLILNA ENOTA 02
|
Oddanih gl.: 293 Neveljavnih gl.: 26 Veljavnih gl.: 267 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Sašo Anžur | 137 | 51.31 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Marjan Kovač | 136 | 50.94 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 4 | Monika Kovačič | 89 | 33.33 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Denis Škrbec | 85 | 31.84 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
KISOVEC - LOKE – VOLILNA ENOTA 03
|
Oddanih gl.: 189 Neveljavnih gl.: 6 Veljavnih gl.: 183 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Andrej Smolič | 125 | 68.31 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Melanija Majdič | 85 | 46.45 |
|
| |Zupančič | | |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Robert Kralj | 57 | 31.15 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
KISOVEC - LOKE – VOLILNA ENOTA 04
|
Oddanih gl.: 180 Neveljavnih gl.: 8 Veljavnih gl.: 172 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Franc Novak | 121 | 70.35 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Jožefa Lokošek | 71 | 41.28 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Petra Lešnik Pikl | 40 | 23.26 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 4 | Tea Juratovec | 27 | 15.70 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
KISOVEC - LOKE – VOLILNA ENOTA 05
|
Oddanih gl.: 110 Neveljavnih gl.: 11 Veljavnih gl.: 99 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Ivan Janez Pavšek | 99 | 100.00|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Kisovec - Loke sta bila v VOLILNI ENOTI 1
izvoljena 2 kandidata, ki sta dobila največje število glasov: |
+------------------------+-------+--------+
|
| Franc Omahne | 155 | 73.46 |
|
+------------------------+-------+--------+
|
| Helena Ocepek | 148 | 70.14 |
|
+------------------------+-------+--------+
|
V svet Krajevne skupnosti Kisovec - Loke sta bila v VOLILNI ENOTI 2
izvoljena 2 kandidata, ki sta dobila največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Sašo Anžur | 137 | 51.31 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Marjan Kovač | 136 | 50.94 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Kisovec - Loke sta bila v VOLILNI ENOTI 3
izvoljena 2 kandidata, ki sta dobila največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Andrej Smolič | 125 | 68.31 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Melanija Majdič | 85 | 46.45 |
|
|Zupančič | | |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Kisovec - Loke sta bila v VOLILNI ENOTI 4
izvoljena 2 kandidata, ki sta dobila največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Franc Novak | 121 | 70.35 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Jožefa Lokošek | 71 | 41.28 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Kisovec - Loke je bil v VOLILNI ENOTI 5
izvoljen 1 kandidat, ki je dobil največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Ivan Janez Pavšek | 99 |100.00 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
IZLAKE – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 259 Neveljavnih gl.: 23 Veljavnih gl.: 236 |
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov |glasov |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 1 | Marija Drobne | 185 | 78.39 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 2 | Uroš Miklavčič | 151 | 63.98 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 3 | Petra Močnik | 124 | 52.54 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
IZLAKE – VOLILNA ENOTA 02
|
Oddanih gl.: 65 Neveljavnih gl.: 7 Veljavnih gl.: 58 |
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov |glasov |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 2 | Simon Zupančič | 42 | 72.41 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 1 | Marica Božič | 32 | 55.17 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
IZLAKE – VOLILNA ENOTA 03
|
Oddanih gl.: 241 Neveljavnih gl.: 10 Veljavnih gl.: 231 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Franc Ravnikar | 182 | 78.79 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 4 | Maja Veteršek | 131 | 56.71 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Urška Arh | 121 | 52.38 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Boris Smrkolj | 51 | 22.08 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
IZLAKE – VOLILNA ENOTA 04
|
Oddanih gl.: 122 Neveljavnih gl.: 7 Veljavnih gl.: 115 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Marko Drašlar | 79 | 68.70 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Franc Ševerkar | 69 | 60.00 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Urška Sodec Bedrač| 58 | 50.43 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Izlake so bili v VOLILNI ENOTI 1 izvoljeni 3
kandidati, ki so dobili največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Marija Drobne | 185 | 78.39 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Uroš Miklavčič | 151 | 63.98 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Petra Močnik | 124 | 52.54 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Izlake sta bila v VOLILNI ENOTI 2 izvoljena 2
kandidata, ki sta dobila največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Simon Zupančič | 42 | 72.41 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Marica Božič | 32 | 55.17 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Izlake so bili v VOLILNI ENOTI 3 izvoljeni 3
kandidati, ki so dobili največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Franc Ravnikar | 182 | 78.79 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Maja Veteršek | 131 | 56.71 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Urška Arh | 121 | 52.38 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Izlake so bili v VOLILNI ENOTI 4 izvoljeni 3
kandidati, ki so dobili največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Marko Drašlar | 79 | 68.70 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Franc Ševerkar | 69 | 60.00 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Urška Sodec Bedrač | 58 | 50.43 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
ŠENTGOTARD – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 109 Neveljavnih gl.: 1 Veljavnih gl.: 108 |
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | |glasov | glasov |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 1 | Simon Gaberšek | 74 | 68.52 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 10 | Štefan Reberšek | 62 | 57.41 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 2 | Mitja Zotler | 60 | 55.56 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 6 | Jure Cukjati | 57 | 52.78 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 12 | Saša Gošte | 55 | 50.93 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 8 | Boštjan Levc | 53 | 49.07 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 11 | Zdenka Razboršek | 48 | 44.44 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 14 | Mojca Kos | 44 | 40.74 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 3 | Aleš Lovrač | 40 | 37.04 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 9 | Andrej Psarn | 33 | 30.56 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 13 | Izidor Klopčič | 29 | 26.85 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 7 | Cirila Štrajhar | 28 | 25.93 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 4 | Ladi Klemen | 21 | 19.44 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
| 5 | Mateja Premk | 18 | 16.67 |
|
+---------+--------------------+-------+--------+
|
V svet Krajevne skupnosti Šentgotard je bilo izvoljenih 7 kandidatov, ki
so dobili največje število glasov. Ti so: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Simon Gaberšek | 74 | 68.52 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Štefan Reberšek | 62 | 57.41 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Mitja Zotler | 60 | 55.56 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Jure Cukjati | 57 | 52.78 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Saša Gošte | 55 | 50.93 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Boštjan Levc | 53 | 49.07 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Zdenka Razboršek | 48 | 44.44 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
ČEMŠENIK – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 422 Neveljavnih gl.: 12 Veljavnih gl.: 410 |
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov |glasov |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 3 | Franci Polc | 264 | 64.39 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 1 | Anica Režun | 232 | 56.59 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 6 | Martin Matko | 212 | 51.71 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 5 | Rado Pirnat | 188 | 45.85 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 9 | Apolonija Kovač | 184 | 44.88 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 10 | Andrej Lebar | 174 | 42.44 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 2 | Sonja Strnišnik | 162 | 39.51 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 11 | Urška Rozina | 137 | 33.41 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 4 | Roman Drnovšek | 130 | 31.71 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 8 | Primož Kajbič | 92 | 22.44 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 7 | Maja Grčar | 87 | 21.22 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Čemšenik je bilo izvoljenih 7 kandidatov, ki
so dobili največje število glasov. Ti so: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Franci Polc | 264 | 64.39 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Anica Režun | 232 | 56.59 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Martin Matko | 212 | 51.71 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Rado Pirnat | 188 | 45.85 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Apolonija Kovač | 184 | 44.88 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Andrej Lebar | 174 | 42.44 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Sonja Strnišnik | 162 | 39.51 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
MLINŠE - KOLOVRAT – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 268 Neveljavnih gl.: 2 Veljavnih gl.: 266 |
+-------+--------------------+-------+--------+
|
|Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov| glasov |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 3 | Marija Ribič | 198 | 74.44 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 4 | Gregor Pilpah | 97 | 36.47 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 6 | Peter Razpotnik | 89 | 33.46 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 5 | Jože Kastelic | 80 | 30.08 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 7 | Jože Pogačar | 58 | 21.80 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 2 | Valentina Kokole | 53 | 19.92 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 1 | Ilja Gasan Osojnik | 45 | 16.92 |
|
| |Črnivec | | |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
MLINŠE - KOLOVRAT – VOLILNA ENOTA 02
|
Oddanih gl.: 139 Neveljavnih gl.: 3 Veljavnih gl.: 136 |
+-------+--------------------+-------+--------+
|
|Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov| glasov |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 1 | Klemen Dežman | 89 | 65.44 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 3 | Hedvika Krhlikar | 83 | 61.03 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 2 | Andrej Ocepek | 82 | 60.29 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 4 | Edvard Brodar | 75 | 55.15 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
MLINŠE - KOLOVRAT – VOLILNA ENOTA 03
|
Oddanih gl.: 130 Neveljavnih gl.: 4 Veljavnih gl.: 126 |
+-------+--------------------+-------+--------+
|
|Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov| glasov |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 2 | Boštjan Rome | 87 | 69.05 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 5 | Urška Ševerkar | 71 | 56.35 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 1 | Nataša Joger | 47 | 37.30 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 3 | Jure Smrkolj | 43 | 34.13 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
| 4 | Tomaž Ocepek | 30 | 23.81 |
|
+-------+--------------------+-------+--------+
|
V svet Krajevne skupnosti Mlinše - Kolovrat so bili v VOLILNI ENOTI 1
izvoljeni 3 kandidati, ki so dobili največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Marija Ribič | 198 | 74.44 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Gregor Pilpah | 97 | 36.47 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Peter Razpotnik | 89 | 33.46 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Mlinše - Kolovrat so bili v VOLILNI ENOTI 2
izvoljeni 3 kandidati, ki so dobili največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Klemen Dežman | 89 | 65.44 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Hedvika Krhlikar | 83 | 61.03 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Andrej Ocepek | 82 | 60.29 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Mlinše - Kolovrat so bili VOLILNI ENOTI 3
izvoljeni 3 kandidati, ki so dobili največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Boštjan Rome | 87 | 69.05 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Urška Ševerkar | 71 | 56.35 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Nataša Joger | 47 | 37.30 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
ŠENTLAMBERT – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 223 Neveljavnih gl.: 4 Veljavnih gl.: 219 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 14 | Boštjan Ocepek | 150 | 68.49 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 10 | Gregor Vozel | 119 | 54.34 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 9 | Igor Medved | 110 | 50.23 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Anja Baš Macerl | 110 | 50.23 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Tomaž Vozelj | 109 | 49.77 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 11 | Sabina Ocepek | 106 | 48.40 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 6 | Darja Drnovšek | 96 | 43.84 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Anton Drnovšek | 82 | 37.44 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 4 | Andreja Ostrožnik | 82 | 37.44 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 8 | Franc Železnik | 80 | 36.53 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 5 | Mitja Ocepek | 76 | 34.70 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 7 | Marta Žagar | 68 | 31.05 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 12 | Miloš Roglič | 67 | 30.59 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 13 | Almira Bešić | 33 | 15.07 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Šentlambert je bilo izvoljenih 7 kandidatov,
ki so dobili največje število glasov. Ti so: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Boštjan Ocepek | 150 | 68.49 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Gregor Vozel | 119 | 54.34 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Igor Medved | 110 | 50.23 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Anja Baš Macerl | 110 | 50.23 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Tomaž Vozelj | 109 | 49.77 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Sabina Ocepek | 106 | 48.40 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Darja Drnovšek | 96 | 43.84 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
TIRNA – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 109 Neveljavnih gl.: 3 Veljavnih gl.: 106 |
+--------+-------------------+--------+-------+
|
|Zap.št. | Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov | glasov|
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 2 | Jože Čibej | 88 | 83.02 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 5 | Matjaž Garantini | 83 | 78.30 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 3 | Nataša Cirar | 83 | 78.30 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 6 | Peter Drnovšek | 82 | 77.36 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 1 | Matjaž Drnovšek | 82 | 77.36 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 4 | Petra Juvan | 81 | 76.42 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
| 7 | Mojca Petek | 81 | 76.42 |
|
+--------+-------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Tirna je bilo izvoljenih 7 kandidatov, ki so
dobili največje število glasov. Ti so: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Jože Čibej | 88 | 83.02 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Matjaž Garantini | 83 | 78.30 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Nataša Cirar | 83 | 78.30 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Peter Drnovšek | 82 | 77.36 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Matjaž Drnovšek | 82 | 77.36 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Petra Juvan | 81 | 76.42 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Mojca Petek | 81 | 76.42 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
PODKUM – VOLILNA ENOTA 01
|
Oddanih gl.: 146 Neveljavnih gl.: 5 Veljavnih gl.: 141 |
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov |glasov |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 6 | Franc Sakaljšek | 89 | 63.12 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 2 | Janez Bajda | 74 | 52.48 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 4 | Damjana Grošičar | 64 | 45.39 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 5 | Samo Vrtačnik | 58 | 41.13 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 1 | Milena Bravec | 57 | 40.43 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 3 | Kristjan Glažar | 44 | 31.21 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
PODKUM – VOLILNA ENOTA 02
|
Oddanih gl.: 110 Neveljavnih gl.: 1 Veljavnih gl.: 109 |
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov |glasov |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 3 | Roman Savšek | 87 | 79.82 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 1 | Branko Zupanc | 56 | 51.38 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 4 | Barbara Guzaj | 51 | 46.79 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 2 | Engelbert Završnik | 23 | 21.10 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
PODKUM – VOLILNA ENOTA 03
|
Oddanih gl.: 72 Neveljavnih gl.: 1 Veljavnih gl.: 71 |
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov |glasov |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 6 | Darko Kos | 46 | 64.79 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 4 | Irena Zupanc | 44 | 61.97 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 2 | Brigita Prošt | 27 | 38.03 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 1 | Marjan Zupanec | 27 | 38.03 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 5 | Enes Rakovič | 24 | 33.80 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 3 | Božidar Žibert | 13 | 18.31 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
PODKUM – VOLILNA ENOTA 04
|
Oddanih gl.: 29 Neveljavnih gl.: 0 Veljavnih gl.: 29 |
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| Zap.št.| Kandidat | Št. | % |
|
| | | glasov |glasov |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 2 | Peter Odlazek | 23 | 79.31 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
| 1 | Mojca Mlakar | 20 | 68.97 |
|
+--------+--------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Podkum so bili v VOLILNI ENOTI 1 izvoljeni 3
kandidati, ki so dobili največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Franc Sakaljšek | 89 | 63.12 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Janez Bajda | 74 | 52.48 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Damjana Grošičar | 64 | 45.39 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Podkum so bili v VOLILNI ENOTI 2 izvoljeni 3
kandidati, ki so dobili največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Roman Savšek | 87 | 79.82 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Branko Zupanc | 56 | 51.38 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Barbara Guzaj | 51 | 46.79 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Podkum so bili v VOLILNI ENOTI 3 izvoljeni 3
kandidati, ki so dobili največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Darko Kos | 46 | 64.79 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Irena Zupanc | 44 | 61.97 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Marjan Zupanec | 27 | 38.03 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
V svet Krajevne skupnosti Podkum sta bila v VOLILNI ENOTI 4 izvoljena 2
kandidata, ki sta dobila največje število glasov: |
+------------------------+--------+-------+
|
| Peter Odlazek | 23 | 79.31 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
| Mojca Mlakar | 20 | 68.97 |
|
+------------------------+--------+-------+
|
|
Št. 041-2/2014 |
Zagorje ob Savi, dne 8. oktobra 2014 |
|
Predsednik
Sašo Ostrožnik l.r. |
|