New Page 1

Na podlagi 46. člena Zakona o zavodih (Uradni list RS, št. 12/91, 8/96, 36/00 – ZPDZC in 127/06 – ZJZP) ter 12. in 17. člena, v povezavi s 30. členom Odloka o ustanovitvi Javnega zavoda Športni park Ruše (Uradno glasilo slovenskih občin, št. 57/2021) je svet zavoda dne 23. 2. 2022 na svoji  5. izredni seji sprejel

 

STATUT

JAVNEGA ZAVODA ŠPORTNI PARK RUŠE

 

SPLOŠNE DOLOČBE

 

1. člen

Ta statut ureja organizacijo zavoda, organe, način dela, imenovanje oziroma izvolitev organov zavoda, njihove pristojnosti in naloge ter način odločanja ter druga vprašanja, pomembna za opravljanje dejavnosti in poslovanje Javnega zavoda Športni park Ruše (v nadaljevanju: zavod), v skladu z zakonom in Odlokom o ustanovitvi Javnega zavoda Športni park Ruše (Uradno glasilo slovenskih občin, št. 57/2021; v nadaljevanju: Odlok).

 

2. člen

Zavod je pravna oseba javnega prava s pravicami, obveznostmi in odgovornostmi, določenimi z zakonom, odlokom o ustanovitvi in s tem statutom.

 

ORGANI ZAVODA

 

3. člen

(organi zavoda)

Organi zavoda so:

·  svet zavoda

·  direktor in

·  strokovni svet.

 

Svet zavoda

 

4. člen

(naloge sveta zavoda)

Naloge sveta zavoda so določene v 12. členu Odloka.

 

5. člen

(sestava sveta zavoda)

Sestava sveta zavoda je določena v 11. členu Odloka, in sicer svet zavoda sestavlja pet članov, od tega trije predstavniki ustanoviteljice, en predstavnik delavcev zavoda in en predstavnik uporabnikov oziroma zainteresirane javnosti. Z Odlokom je določeno, da se predstavnike ustanoviteljice in predstavnika uporabnikov oz. zainteresirane javnosti imenuje, predstavnika delavcev pa izvoli z neposrednim in tajnim glasovanjem. S tem statutom je določen postopek njihovega imenovanja oziroma izvolitve.

 

6. člen

(mandat)

Mandat članov sveta zavoda v skladu z 11. členom Odloka traja štiri leta. Mandat začne teči z dnem konstituiranja sveta. Mandat poteče s potekom štirih let od začetka mandata oz. traja najdlje do prve seje novoizvoljenega sveta zavoda po poteku mandata obstoječemu svetu zavoda. Člani sveta zavoda so lahko po poteku mandata ponovno izvoljeni oziroma imenovani.

Prvo sejo sveta zavoda v novi sestavi skliče dotedanji predsednik sveta zavoda, najpozneje v roku 20 dni po imenovanju oziroma izvolitvi vseh članov sveta zavoda in jo vodi do imenovanja novega predsednika. Praviloma na prvi seji člani sveta zavoda imenujejo tudi namestnika predsednika.

 

7. člen

(člani sveta zavoda, ki jih imenuje ustanovitelj)

Postopek imenovanja članov sveta zavoda, ki so predstavniki ustanoviteljice, poteka skladno s poslovnikom, ki ureja delo Občinskega sveta Občine Ruše (v nadaljevanju: občinski svet).

Člani sveta zavoda, ki so predstavniki ustanoviteljice, morajo biti s področja dela zavoda (šport, turizem ali podjetništvo), področja financ ali področja pravnih zadev.

Člani sveta zavoda, ki so predstavniki ustanoviteljice, so neposredno odgovorni ustanoviteljici. Odgovornosti se podrobneje opredelijo v Poslovniku sveta zavoda.

 

8. člen

(član sveta zavoda, ki ga imenuje župan)

Predstavnika uporabnikov oziroma zainteresirane javnosti imenuje župan Občine Ruše.

Najkasneje 60 dni pred potekom mandata člana sveta zavoda, ki je predstavnik uporabnikov oziroma zainteresirane javnosti, mora župan občine objaviti javni poziv vsem društvom in zvezi društev ali drugim organizacijam, ki imajo sedež v Občini Ruše, da podajo kandidature za imenovanje člana sveta zavoda, ki je predstavnik uporabnikov oziroma zainteresirane javnosti.

Javni poziv mora biti odprt najmanj 30 dni od objave. Predlog mora biti predložen županu v razpisanem roku in mora vsebovati ime, priimek in podpis predlagatelja(ev) ter ime, priimek in naslov kandidata z njegovim priloženim soglasjem. Predlog se pošlje priporočeno po pošti na uradni naslov Občine Ruše s pripisom »kandidatura za člana sveta zavoda ŠPR«. Predlog se šteje za pravočasen, če je oddan najkasneje na dan izteka roka za podajo predloga na javni poziv.

Župan imenuje člana sveta zavoda, ki je predstavnik uporabnikov oziroma zainteresirane javnosti, najmanj 5 dni pred potekom mandata člana sveta zavoda, ki je predstavnik uporabnikov oziroma zainteresirane javnosti.

Kandidatu, ki je imenovan, se vroči sklep o imenovanju člana sveta zavoda. Predlagatelje, ki niso bili uspešni s svojim predlogom, se obvesti z dopisom. Po imenovanju kandidata se objavi javno obvestilo o zaključku javnega poziva z navedbo, da je bil kandidat v postopku imenovan. 

 

9. člen

(član sveta zavoda, ki ga izvolijo delavci)

Postopek izvolitve člana sveta zavoda, ki je predstavnik delavcev, poteka z neposrednim in tajnim glasovanjem. Predstavnika delavcev v svet zavoda izvolijo zaposleni v zavodu izmed vseh zaposlenih.

Svet zavoda s sklepom razpiše volitve, in sicer največ 90 in najmanj 60 dni pred iztekom mandata sveta zavoda. S sklepom se določi dan glasovanja ter imenuje tričlanska volilna komisija. Člani volilne komisije so lahko tudi osebe, ki niso zaposlene v zavodu. Niti direktor, niti člani volilne komisije, ne morejo biti kandidati za člana sveta zavoda, ki je predstavnik delavcev. Sklep se objavi na oglasni deski v zavodu.

Pravico predlagati kandidata za člana sveta zavoda ima vsak zaposleni, pri čemer mora biti predlog predložen volilni komisiji v 15 dneh od objave sklepa o razpisu volitev. Predlog mora vsebovati ime, priimek in podpis predlagatelja(ev) ter ime, priimek in naslov kandidata z njegovim priloženim soglasjem. Kandidature se objavi na oglasni deski v zavodu vsaj 5 dni pred izvedbo volitev. Direktor nima niti pasivne, niti aktivne volilne pravice.

Glasuje se z glasovnicami, pri čemer ima vsak zaposleni en glas. Na glasovnici se navedejo imena kandidatov po abecednem redu njihovih priimkov z navodilom, da se glasuje za enega kandidata. Voli se tako, da se obkroži zaporedno številko pred imenom kandidata, za katerega se glasuje. Tajnost glasovanja mora biti zagotovljena.

Neizpolnjena glasovnica in glasovnica, na kateri ni mogoče ugotoviti volje volivca, sta neveljavni. Neveljavna je tudi glasovnica, če se glasuje za več kot enega kandidata.

Za člana sveta zavoda je izvoljen tisti kandidat, ki dobi največje število glasov. Če dva kandidata dobita enako število glasov, je izglasovan tisti, ki ima daljšo delovno dobo v zavodu. Če imata kandidata z enakim številom glasov tudi enako delovno dobo, je izglasovan tisti, ki ga določi žreb.

Volilna komisija sestavi zapisnik o poteku volitev ter izdela poročilo o izidu glasovanja in ga objavi na oglasni deski v zavodu najkasneje naslednji delovni dan po dnevu glasovanja. Volilna komisija poročilo o izidu glasovanja pošlje tudi svetu zavoda.

 

10. člen

(predčasno prenehanje mandata)

Članu sveta zavoda mandat predčasno preneha, če:

·  odstopi,

·  zaradi bolezni, daljše odsotnosti ali drugih razlogov ne more več opravljati funkcije člana sveta zavoda,

·  je razrešen,

·  predstavniku delavcev, preneha delovno razmerje v zavodu. 

 

I.  Predčasno prenehanje mandata članov sveta zavoda, ki jih imenuje ustanovitelj

 

Če član sveta zavoda, imenovan s strani ustanovitelja, odstopi (prva in druga alineja prvega odstavka prvega odstavka 10. člena tega statuta), mu mandat predčasno preneha z dnem, ko občinski svet sprejme sklep o njegovi razrešitvi. 

Iz razloga navedenega v drugi in tretji alineji prvega odstavka 10. člena tega statuta predčasno preneha mandat članu sveta zavoda, imenovanega s strani ustanovitelja, z dnem, ko občinski svet sprejme sklep o njegovi razrešitvi.

Člane sveta zavoda predčasno razreši občinski svet na način, kot ga ureja poslovnik, ki ureja delo občinskega sveta, razen če ni s tem statutom določeno drugače.

 

II.  Predčasno prenehanje mandata člana sveta zavoda, ki ga imenuje župan

 

Če član sveta zavoda, imenovan s strani župana, odstopi (prva in druga alineja prvega odstavka prvega odstavka 10. člena tega statuta), mu mandat predčasno preneha z dnem, ko poda odstopno izjavo svetu zavoda.

Iz razloga navedenega v drugi in tretji alineji prvega odstavka 10. člena tega statuta predčasno preneha mandat članu sveta zavoda, imenovanega s strani župana, z dnem, ko župan sprejme sklep o njegovi razrešitvi.

Predlog za razrešitev člana sveta zavoda, ki je predstavnik uporabnikov oziroma zainteresirane javnosti, lahko podajo društva in zveze društev ali druge organizacije, ki imajo sedež v Občini Ruše.

Predlog za razrešitev mora biti pisen in obrazložen. Član sveta zavoda, za katerega se predlaga razrešitev, mora biti s pisnim predlogom za razrešitev pisno seznanjen in pozvan, da v roku 8 dni od seznanitve z obrazloženim predlogom za razrešitev, poda pisno izjavo, v zvezi z razlogi za razrešitev. Župan lahko pred sprejemom odločitve o razrešitvi člana sveta zavoda, za katerega je predlagana razrešitev, povabi tudi na pogovor, v zvezi s katerim se vodi zapisnik. Župan v zvezi s predlogom za razrešitev sprejme sklep o razrešitvi oziroma sklep o zavrnitvi predloga za razrešitev.

Vsa pisanja v zvezi z razrešitvijo se članu sveta zavoda vroča po pravilih Zakona o splošnem upravnem postopku. Predlagatelju uvedbe postopka za razrešitev se sklep o razrešitvi oziroma sklep o zavrnitvi predloga za razrešitev prav tako vroči po pravilih Zakona o splošnem upravnem postopku. Pritožba zoper sklep župana v zvezi z razrešitvijo ni mogoča.

 

III.  Predčasno prenehanje mandata člana sveta zavoda, ki ga izvolijo delavci

 

Če član sveta zavoda, ki je predstavnik delavcev, odstopi (prva in druga alineja prvega odstavka 10. člena tega statuta), mu mandat preneha z dnem, ko poda odstopno izjavo svetu zavoda. Odstopna izjava se objavi na oglasni deski v zavodu s pripisom, kdaj je član sveta zavoda, ki je podal odstopno izjavo, izjavo podal svetu zavoda.

Iz razloga, navedenega v drugi in tretji alineji prvega odstavka 10. člena tega statuta, predčasno preneha mandat članu sveta zavoda, ki je predstavnik delavcev, če je razrešen, in sicer z dnem, ko delavci izglasujejo njegovo razrešitev.

Predlog za razrešitev v skladu z drugo in tretjo alinejo prvega odstavka 10. člena statuta lahko poda vsak član sveta zavoda ali delavci zavoda, pri čemer mora predlog podati skupina vsaj polovice delavcev, zaposlenih v zavodu. Predlog mora biti pisen in obrazložen.

V primeru, da predlog za razrešitev v skladu z drugo in tretjo alinejo prvega odstavka 10. člena statuta poda član sveta zavoda, o njegovem predlogu odločajo delavci, zaposleni v zavodu. V takšnem primeru svet zavoda s sklepom razpiše glasovanje. S sklepom se določi dan glasovanja, imenuje se tričlanska volilna komisija, navede se razloge, zaradi katerih se predlaga razrešitev, in rok, ki ne sme biti krajši od 8 dni, do katerega lahko član sveta zavoda, za katerega se predlaga razrešitev, poda pisno izjavo, v zvezi z razlogi za razrešitev. Sklep se objavi na oglasni deski v zavodu. Če član sveta zavoda poda pisno izjavo, se le-ta objavi na oglasni deski zavoda, poleg sklepa, navedenega v tem odstavku, in sicer najkasneje naslednji dan po predložitvi izjave, vendar najkasneje en dan pred volitvami. Delavci lahko glasovnice prevzamejo pri predsedniku komisije, najkasneje na dan glasovanja. Predsednik komisije mora voditi evidenco prevzetih glasovnic. Član sveta zavoda je razrešen, če za predlog za razrešitev glasuje več kot polovica delavcev, ki so prevzeli glasovnico. Volilna komisija sestavi zapisnik o poteku glasovanja, izdela poročilo o izidu glasovanja in ga objavi na oglasni deski v zavodu najkasneje naslednji dan po glasovanju ter ga pošlje svetu zavoda.

V primeru, da predlog za razrešitev v skladu z drugo in tretjo alinejo prvega odstavka 10. člena tega statuta poda skupina vsaj polovice delavcev, zaposlenih v zavodu, mora navedena skupina delavcev, predlog  nasloviti na svet zavoda, ki objavi sklep, s katerim se razpiše glasovanje. Svet zavoda mora izdati sklep najkasneje v roku 8 delovnih dni od prejema predloga in ga objaviti na oglasni deski v zavodu. Za vsebino sklepa in nadaljevanje postopka do ugotovitve in seznanitve z rezultati glasovanja se uporabljajo določila prejšnjega odstavka. 

V primeru iz četrte alineje prvega odstavka 10. člena statuta članu sveta zavoda, ki je predstavnik delavcev, predčasno preneha mandat z dnem prenehanja delovnega razmerja v zavodu. Svet zavoda je dolžan razpisati volitve za tega člana sveta zavoda takoj, ko se seznani z dejstvom, da mu bo/je  prenehalo delovno razmerje.

Sklep o razrešitvi, po prejemu izida glasovanja, izda svet zavoda. Sklep o razrešitvi člana sveta zavoda, ki je predstavnik delavcev, se vroči po pravilih Zakona o splošnem upravnem postopku. Pritožba zoper sklep v zvezi z razrešitvijo ni mogoča.

 

IV.  Imenovanje oziroma izglasovanje nadomestnega člana sveta zavoda

 

V primeru predčasnega prenehanja mandata članu sveta zavoda se za čas do izteka mandata predčasno razrešenega člana sveta zavoda imenuje oziroma izglasuje nadomestnega člana sveta zavoda, in sicer po enakem postopku kot je bil imenovan član, ki mu je predčasno prenehal mandat.

 

11. člen

(organizacija in način dela sveta zavoda)

Seje sveta zavoda sklicuje in vodi predsednik oziroma v njegovi odsotnosti namestnik predsednika.

Svet zavoda je sklepčen, če je prisotna večina njegovih članov.

Svet zavoda sprejme odločitev z večino opredeljenih glasov prisotnih članov. V primeru izenačenega števila glasov, odloči glas predsednika oziroma njegovega namestnika, če je predsednik odsoten.

Skladno z 11. členom Odloka podrobnejše delovanje sveta zavoda določi svet zavoda s poslovnikom.

Vabila z gradivom za seje sveta zavoda pošlje zavod tudi ustanoviteljici in jo obvešča o sprejetih sklepih.

 

Direktor

 

12. člen

(pogoji za imenovanje, naloge in razrešitev direktorja)

Za direktorja je lahko imenovana oseba, ki:

·  ima najmanj izobrazbo II. bolonjske stopnje, za kar šteje: specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja) ali visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali magistrska izobrazba,

·  ima najmanj 7 let delovnih izkušenj, od tega 3 leta na vodilnih ali vodstvenih delovnih mestih,

·  strokovno pozna področja delovanja zavoda,

·  ima izkušnje s pripravo in izvajanjem projektov,

·  ima osnovno raven znanja najmanj enega tujega jezika (angleščina ali nemščina),

·  ni v kazenskem postopku in ni bil pravnomočno obsojen za kaznivo dejanje zoper življenje, telo in premoženje ter uradno dolžnost, javna pooblastila in javna sredstva.

Ob prijavi na javni razpis mora kandidat za direktorja priložiti tudi življenjepis z opisom dosedanje poklicne kariere, vizijo razvoja zavoda, poslovni načrt in predlog programskega razvoja zavoda za mandatno obdobje.

Direktorja imenuje in razrešuje ustanovitelj po pridobitvi predhodnega mnenja sveta zavoda in strokovnega sveta. Pogodbo o zaposlitvi z direktorjem sklene predsednik sveta zavoda, in sicer se sklene za določen čas, za čas trajanja mandata.

Naloge direktorja so določene v 15. členu Odloka.

Direktor je lahko razrešen, če:

·  direktor sam zahteva razrešitev,

·  nastane kateri od razlogov, ko po predpisih o delovnih razmerjih preneha delovno razmerje po samem zakonu,

·  direktor pri svojem delu ne ravna po predpisih in splošnih aktih zavoda ali neutemeljeno ne izvršuje sklepov organa zavoda ali ravna v nasprotju z njimi,

·  direktor s svojim nevestnim ali nepravilnim delom povzroči zavodu večjo škodo ali če zanemarja ali malomarno opravlja svoje dolžnosti, tako da nastanejo ali bi lahko nastale hujše motnje pri delovanju zavoda.

Direktorja razreši ustanovitelj. Ustanovitelj v primeru iz tretje in četrte alineje prejšnjega odstavka  sprejme odločitev o začetku postopka razrešitve direktorja zavoda, s katero mora biti odločeno tudi o tem kdo postopek razrešitve vodi. Direktor mora biti seznanjen z razlogi za razrešitev in mora mu biti dati možnost, da se o njih izjavi, in sicer v roku 8 dni od prejema poziva, da se izjavi o razlogih za razrešitev. Vso dokumentacijo in predlog za razrešitev se posreduje ustanoviteljici, ki sprejme odločitev o razrešitvi direktorja.

 

13. člen

(pooblastila direktorja)

Direktor predstavlja in zastopa zavod samostojno. V pravnem prometu direktor zastopa in predstavlja zavod neomejeno in je pooblaščen za sklepanje pogodb v okviru potrjenega finančnega načrta.

Direktor lahko pri uresničevanju svojih pooblastil, določenih z zakonom in Odlokom, s pooblastilom prenese opravljanje posameznih zadev na posamezne delavce. Prav tako lahko direktor za čas svoje odsotnosti pooblasti delavca zavoda, da ga nadomešča. Trajanje in obseg pooblastila morata biti določena v pooblastilu.

 

14. člen

(imenovanje direktorja)

Postopek za imenovanje direktorja je potrebno začeti najkasneje 90 dni pred iztekom mandata direktorja, in sicer s sklepom ustanovitelja, v katerem je potrebno določiti besedilo javne objave za zasedbo prostega delovnega mesta direktor, način in medij objave ter komisijo za izbiro direktorja izmed prijavljenih kandidatov.

Direktorja imenuje ustanovitelj na podlagi predhodnega mnenja sveta zavoda in strokovnega sveta. 

 

15. člen

(vršilec dolžnosti direktorja)

Če direktorju predčasno preneha mandat, če se nihče ne prijavi na javni razpis za direktorja, oziroma če nihče izmed prijavljenih kandidatov ni izbran, svet zavoda s soglasjem župana imenuje vršilca dolžnosti za čas do imenovanja novega direktorja, vendar najdlje za eno leto.

 

Strokovni svet

 

16. člen

(imenovanje)

Strokovni svet imenuje in razrešuje svet zavoda na podlagi javnega poziva.

Najkasneje 60 dni pred potekom mandata članov strokovnega sveta mora svet zavoda objaviti javni poziv vsem zainteresiranim kandidatom za imenovanje člana strokovnega sveta.

Kandidati morajo biti posamezniki, ki imajo strokovne izkušnje s področja delovanja zavoda (šport, turizem, podjetništvo), s področja financ ali s področja pravnih zadev. Kandidati morajo pri prijavi na javni poziv navesti svoje strokovne izkušnje zaradi katerih izpolnjujejo pogoje za člana strokovnega sveta.

Član strokovnega sveta ne more biti član sveta zavoda.

Javni poziv mora biti odprt najmanj 30 dni od objave. Kandidat mora v razpisanem roku oddati prijavo na javni poziv, ki se pošlje priporočeno po pošti na uradni naslov Javnega zavoda Športni park Ruše s pripisom »kandidatura za člana strokovnega sveta ŠPR«. Prijava se šteje za pravočasno, če je oddana najkasneje na dan izteka roka za podajo predloga na javni poziv.

Svet zavoda mora imenovati člane strokovnega sveta najmanj 5 dni pred potekom mandata članom strokovnega sveta. Svet zavoda mora vse kandidate obvestiti o izidu javnega poziva, in sicer izbranim kandidatom mora vročiti sklep o imenovanju v strokovni svet, preostalim kandidatom pa obvestilo, da niso bili imenovani v strokovni svet.

Prvo sejo strokovnega sveta zavoda v novi sestavi skliče direktor, najpozneje v roku 20 dni po imenovanju oziroma izvolitvi vseh članov strokovnega sveta in jo vodi do imenovanja novega predsednika. Praviloma na prvi seji člani strokovnega sveta imenujejo tudi namestnika predsednika.

 

17. člen

(pristojnosti in naloge)

Strokovni svet je posvetovalni organ. V pristojnosti strokovnega sveta je, da daje mnenja, predloge in pobude s področja strokovnega dela zavoda ter da sodeluje pri pripravi strateškega načrta in programa dela zavoda.

Strokovni svet zavoda nima funkcije odločanja oz. nalaganja sklepov v izvajanje direktorju.

Naloge strokovnega sveta so določene v 16. členu Odloka.

 

18. člen

(način dela)

Strokovni svet svoje naloge opravlja na sejah. Sejo strokovnega sveta skliče direktor ali predsednik strokovnega sveta, ko je za to izkazana potreba. Sklic seje strokovnega sveta mora vsebovati dnevni red in gradivo, ki ga bo strokovni svet obravnaval.

Skladno s 16. členom Odloka podrobnejše delovanje strokovnega sveta zavoda določi strokovni svet s poslovnikom.

 

19. člen

(predčasno prenehanje mandata)

Svet zavoda lahko vsakega člana strokovnega sveta zavoda po predhodnem soglasju direktorja brez navedbe razlogov predčasno razreši. O predčasnem prenehanju mandata svet zavoda izda sklep, ki ga vroči članu strokovnega sveta. Predčasno mandat članu strokovnega sveta preneha z naslednjim dnem po vročitvi sklepa o predčasnem prenehanju mandata. Sklep o razrešitvi se članu strokovnega sveta vroča po pravilih Zakona o splošnem upravnem postopku. Pritožba zoper sklep v zvezi z razrešitvijo ni mogoča.

Nadomestnega člana strokovnega sveta se za čas do izteka mandata predčasno razrešenega člana strokovnega sveta imenuje po enakem postopku kot je bil imenovan član, ki mu je predčasno prenehal mandat.

 

ORGANIZACIJA

 

20. člen

(organizacija)

Zavod ima lahko notranje organizacijske enote.

Notranjo organizacijo zavoda podrobneje ureja splošni akt, ki ureja notranjo organizacijo in sistemizacijo delovnih mest.

 

SPLOŠNI AKTI

 

21. člen

(splošni akti)

Zavod ima naslednje splošne akte:

·  splošni akt, ki ureja notranjo organizacijo in sistemizacijo delovnih mest,

·  splošni akt, ki ureja področje računovodstva,

·  splošni akt, ki ureja preprečevanje trpinčenja na delovnem mestu ter odpravo njegovih posledic,

·  splošni akt, ki ureja uporabo žigov,

·  splošni akt, ki ureja varovanje osebnih in zaupnih podatkov,

·  druge splošne akte, ki urejajo delovanje in poslovanje zavoda.

 

PREHODNE IN KONČNE DOLOČBE

 

22. člen

Z dnem uveljavitve tega statua preneha veljati Statut Javnega zavoda Center za mlade Ruše z dne 11. 11. 2020.

 

23. člen

Ta statut začne veljati naslednji dan po objavi v Uradnem glasilu slovenskih občin, pod pogojem, da ga je pred objavo sprejel svet zavoda, in je k njemu dal soglasje občinski svet.

 

Številka: A/2022-01

Datum: 23. 2. 2022

 

Mojca Jančar

Predsednica sveta zavoda

 

Soglasje Občinskega sveta Občine Ruše podano dne 17. 2. 2022.