POROČILO |
o izidu volitev članov Svetov
Krajevnih skupnosti v Občini Bled |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je na 5. seji dne 12. 10. 2010 na podlagi
zapisnikov volilnih odborov o ugotovitvi izida glasovanja na volitvah za
člane Svetov Krajevnih skupnosti v Občini Bled, ki so bile 10. 10. 2010,
ugotovila rezultate glasovanja ter izid volitev: |
I. |
KRAJEVNA SKUPNOST BLED |
I. VOLILNA ENOTA |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče
001 – Mlino) vpisanih 310 volivcev. |
+-----------------+----------------------+ |
|po
volilnem |175 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|oddanih je
bilo |175 glasovnic (od | |
| |tega 6 na predčasnem | |
| |glasovanju, 0 po | |
| |pošti) | |
+-----------------+----------------------+ |
|neveljavnih
je |6 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|veljavnih je
bilo|169 glasovnic | |
+-----------------+----------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-------+-----------------------+------+------+ |
|Zap.št.|
Kandidat | Št. | % | |
|
| |glasov|glasov| |
+-------+-----------------------+------+------+ |
| 1 |MILAN
REJC | 59 |34.91 | |
+-------+-----------------------+------+------+ |
| 2 |METKA
PAZLAR | 110 |65.09 | |
+-------+-----------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da je bila v I. volilni enoti KS Bled za člana
sveta izvoljena kandidatka: METKA PAZLAR. |
II. VOLILNA ENOTA |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče
003 – Občina Bled in 004 – Osnovna šola Bled) vpisanih 1816 volivcev. |
+-----------------+----------------------+ |
|po
volilnem |916 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|oddanih je
bilo |916 glasovnic (od | |
| |tega 26 na predčasnem | |
| |glasovanju, 3 po | |
| |pošti) | |
+-----------------+----------------------+ |
|neveljavnih
je |98 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|veljavnih
je |818 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-----+------------------------+------+------+ |
| Zap.|
Kandidat | Št. | % | |
| št.
| |glasov|glasov| |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 1 |MIHAEL
ZRIMEC | 139 |16.99 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 2 |TINA
ŠTEFANČIČ KOŠIR | 99 |12.10 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 3 |BORUT
RUS | 205 |25.06 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 4 |MAJA
PREŠEREN KRISTAN | 133 |16.26 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 5 |LEONARD
MAKAR | 105 |12.84 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 6 |ANTON
MEŽAN | 358 |43.77 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 7 |META
KENDA | 216 |26.41 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 8 |DAMIJAN
TEPINA | 118 |14.43 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 9 |MILENA
GANČEV | 85 |10.39 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 10 |RENATA
ŠPENDAL | 128 |15.65 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da so bili v II. volilni enoti KS Bled za člane
sveta izvoljeni kandidati: |
ANTON MEŽAN,
|
META KENDA,
|
BORUT RUS. |
III. VOLILNA ENOTA |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče
005 – Kino Bled in 006 – Avla GG) vpisanih 1561 volivcev. |
+-----------------+----------------------+ |
|po
volilnem |805 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|oddanih je
bilo |798 glasovnic (od | |
| |tega 17 na predčasnem | |
| |glasovanju, 2 po | |
| |pošti) | |
+-----------------+----------------------+ |
|neveljavnih
je |108 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|veljavnih je
bilo|690 glasovnic | |
+-----------------+----------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-----+------------------------+------+------+ |
| Zap.|
Kandidat | Št. | % | |
| št.
| |glasov|glasov| |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 1 |SERGEJ
UČAKAR | 271 |39.28 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 3 |MATEJ
ALIJESKI | 248 |35.94 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 2 |FRANC
JANEŽIČ | 189 |27.39 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da so bili v III. volilni enoti KS Bled za člane
sveta izvoljeni kandidati: |
SERGEJ UČAKAR,
|
MATEJ ALIJESKI,
|
FRANC JANEŽIČ.
|
Za člane SVETA KRAJEVNE
SKUPNOSTI BLED, so bili na volitvah, dne 10. 10. 2010, izvoljeni:
|
1. METKA PAZLAR, roj.:
30. 12. 1959, Bled, Prežihova ulica 15, |
2. ANTON MEŽAN, roj.:
27. 10. 1975, Bled, Grajska cesta 12, |
3. META KENDA, roj. 11.
2. 1948, Bled, Poljska pot 4, |
4. BORUT RUS, roj.: 12.
8. 1926, Bled, Ljubljanska cesta 3a, |
5. SERGEJ UČAKAR, roj.:
6. 7. 1965, Bled, Koritenska cesta 17, |
6. MATEJ ALIJESKI,
roj.: 9. 8. 1976, Bled, Gradnikova cesta 6, |
7. FRANC JANEŽIČ, roj.:
10. 1. 1952, Bled, Kajuhova cesta 17. |
II. |
KRAJEVNA SKUPNOST
BOHINJSKA BELA (I. volilna enota) |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče
007 – KD Bohinjska Bela in volišče 008 – GD Kupljenik) vpisanih 574
volivcev. |
+-----------------+----------------------+ |
|po
volilnem |282 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|oddanih je
bilo |282 glasovnic (od tega| |
| |3 na predčasnem | |
| |glasovanju, 1 po | |
| |pošti) | |
+-----------------+----------------------+ |
|neveljavnih
je |19 glasovnic | |
|bilo
| | |
+-----------------+----------------------+ |
|veljavnih
je |263 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-----+----------------------+------+------+ |
|Zap. |
Kandidat | Št. | % | |
| št.
| |glasov|glasov| |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 1 |BOJAN
BRGLEZ | 104 | 39.54| |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 2 |DARJA
PRETNAR | 104 | 39.54| |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 3 |ANTON
HORVAT | 75 | 28.52| |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 4 |BOŠTJAN
RAZINGER | 162 | 61.60| |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 5 |KLEMEN
RAVNIK | 104 | 39.54| |
+-----+----------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da so bili za člane SVETA KRAJEVNE SKUPNOSTI
BOHINJSKA BELA, izvoljeni: |
1. BOŠTJAN RAZINGER,
roj.: 5. 3. 1969, Kupljenik 6, |
2. KLEMEN RAVNIK, roj.:
6. 3. 1987, Bohinjska Bela 30, |
3. DARJA PRETNAR, roj.:
31. 7. 1972, Bohinjska Bela 44 |
4. BOJAN BRGLEZ, roj.:
6. 7. 1966, Bohinjska Bela 12c, |
5. ANTON HORVAT, roj.:
29. 1. 1945, Obrne 5a. |
III. |
KRAJEVNA SKUPNOST
REČICA (I. volilna enota) |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče
002 – GD Rečica) vpisanih 836 volivcev. |
+-----------------+----------------------+ |
|po
volilnem |400 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|oddanih je
bilo |400 glasovnic (od tega| |
| |15 na predčasnem | |
| |glasovanju, 1 po | |
| |pošti) | |
+-----------------+----------------------+ |
|neveljavnih
je |21 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|veljavnih
je |379 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-----+------------------------+------+------+ |
|Zap. |
Kandidat | Št. | % | |
| št.
| |glasov|glasov| |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 1 |NEDA
GOLJA | 244 |64.38 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 2
|STANISLAVA MULEJ KAPŠ | 131 |34.56 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 3 |IVAN
BOGUT | 75 |19.79 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 4 |JANEZ
ZUPAN | 215 |56.73 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 5 |FRANC
PINTAR | 203 |53.56 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 6 |ZORAN
POGAČNIK | 185 |48.81 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
| 7 |METKA
ŽNIDAR | 229 |60.42 | |
+-----+------------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da so bili za člane SVETA KRAJEVNE SKUPNOSTI
REČICA, izvoljeni: |
1. NEDA GOLJA, roj.:
24. 8. 1967, Bled, Poljšiška cesta 1, |
2. METKA ŽNIDAR, roj.:
16. 12. 1956, Bled, Kolodvorska cesta 39, |
3. JANEZ ZUPAN, roj.:
17. 6. 1971, Bled, Valvasorjeva cesta 17, |
4. FRANC PINTAR, roj.:
26. 7. 1947, Bled, Rečiška cesta 22a, |
5. ZORAN POGAČNIK,
roj.: 25. 11. 1956, Bled, Valvasorjeva ulica 20. |
IV. |
KRAJEVNA SKUPNOST RIBNO |
I. VOLILNA ENOTA |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (znotraj
volišča 009 – ZD Ribno) vpisanih 510 volivcev. |
+-----------------+----------------------+ |
|po
volilnem |257 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|oddanih je
bilo |257 glasovnic (od tega| |
| |4 na predčasnem | |
| |glasovanju, 0 po | |
| |pošti) | |
+-----------------+----------------------+ |
|neveljavnih
je |1 glasovnica | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|veljavnih
je |256 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-----+-----------------------+------+------+ |
|Zap. |
Kandidat | Št. | % | |
| št.
| |glasov|glasov| |
+-----+-----------------------+------+------+ |
| 1 |DUŠAN
ŽNIDARŠIČ | 171 | 66.80| |
+-----+-----------------------+------+------+ |
| 2 |BORIS
FERJAN | 103 | 40.23| |
+-----+-----------------------+------+------+ |
| 3 |MAJA
KOUTER | 61 | 23.83| |
+-----+-----------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da so bili v I. volilni enoti KS Ribno za člane
sveta izvoljeni kandidati: |
DUŠAN ŽNIDARŠIČ,
|
BORIS FERJAN,
|
MAJA KOUTER. |
II. VOLILNA ENOTA |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (znotraj
volišča 009 – ZD Ribno) vpisanih 198 volivcev. |
+-----------------+----------------------+ |
|po
volilnem |85 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|oddanih je
bilo |85 glasovnic (od tega | |
| |5 na predčasnem | |
| |glasovanju, 0 po | |
| |pošti) | |
+-----------------+----------------------+ |
|neveljavnih
je |0 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|veljavnih
je |85 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-----+-----------------------+------+------+ |
|Zap. |
Kandidat | Št. | % | |
| št.
| |glasov|glasov| |
+-----+-----------------------+------+------+ |
| 1 |JOŽEF
DIJAK | 47 |55.29 | |
+-----+-----------------------+------+------+ |
| 2 |JOŽEF
SMOLE | 38 |44.71 | |
+-----+-----------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da je bil v II. volilni enoti KS Ribno za člana
sveta izvoljen kandidat: |
JOŽEF DIJAK. |
III. VOLILNA ENOTA |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (znotraj
volišča 009 – ZD Ribno) vpisanih 141 volivcev. |
+------------------+---------------------+ |
|po
volilnem |57 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo
| | |
+------------------+---------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+------------------+---------------------+ |
|oddanih je
bilo |57 glasovnic (od | |
|
|tega 0 na predčasnem | |
| |glasovanju, 0 po | |
| |pošti) | |
+------------------+---------------------+ |
|neveljavnih
je |0 glasovnic | |
|bilo | | |
+------------------+---------------------+ |
|veljavnih je
bilo |57 glasovnic | |
+------------------+---------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-----+-----------------------+------+------+ |
| Zap.|
Kandidat | Št. | % | |
| št.
| |glasov|glasov| |
+-----+-----------------------+------+------+ |
| 1 |MARKO
VALANT | 46 |80.70 | |
+-----+-----------------------+------+------+ |
| 2 |JOŽE
VALANT | 11 |19.30 | |
+-----+-----------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da je bil v III. volilni enoti KS Ribno za člana
sveta izvoljen kandidat: |
MARKO VALANT. |
IV. VOLILNA ENOTA |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče
010 – GD Selo pri Bledu) vpisanih 170 volivcev. |
+-----------------+----------------------+ |
|po
volilnem |99 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|oddanih je
bilo |99 glasovnic (od tega | |
| |0 na predčasnem | |
| |glasovanju, 0 po | |
| |pošti) | |
+-----------------+----------------------+ |
|neveljavnih
je |14 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|veljavnih je
bilo|85 glasovnic | |
+-----------------+----------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-----+----------------------+------+------+ |
| Zap.|
Kandidat | Št. | % | |
| št.
| |glasov|glasov| |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 1 |MIHAELA
PESRL | 85 |100.00| |
+-----+----------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da je bila v IV. volilni enoti KS Ribno za člana
sveta izvoljena kandidatka: |
MIHAELA PESRL.
|
Za člane SVETA KRAJEVNE
SKUPNOSTI RIBNO, so bili na volitvah, dne 10. 10. 2010, izvoljeni:
|
1. DUŠAN ŽNIDARŠIČ,
roj.: 4. 3. 1959, Ribno, Ulica I. grupe odredov 6, |
2. BORIS FERJAN, roj.:
31. 5. 1974, Ribno, Partizanska ulica 6, |
3. MAJA KOUTER, roj.:
19. 3. 1970, Ribno, Gorenjska ulica 38, |
4. JOŽEF DIJAK, roj.:
2. 4. 1963, Koritno 3, |
5. MARKO VALANT, roj.:
16. 4. 1971, Bodešče 37, |
6. MIHAELA PESRL, roj.:
24. 10. 1952, Selo pri Bledu 55. |
IV. |
KRAJEVNA SKUPNOST ZASIP
(I. volilna enota) |
Občinska volilna
komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče
011 – KD Zasip) vpisanih 862 volivcev. |
+-----------------+----------------------+ |
|po
volilnem |601 volivcev | |
|imeniku
je | | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|s potrdilom
je |0 volivcev | |
|glasovalo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|oddanih je
bilo |509 glasovnic (od | |
| |tega 8 na predčasnem | |
| |glasovanju, 0 po | |
| |pošti) | |
+-----------------+----------------------+ |
|neveljavnih
je |16 glasovnic | |
|bilo | | |
+-----------------+----------------------+ |
|veljavnih je
bilo|493 glasovnic | |
+-----------------+----------------------+ |
Posamezni kandidati so
dobili naslednje število glasov: |
+-----+----------------------+------+------+ |
| Zap.|
Kandidat | Št. | % | |
| št.
| |glasov|glasov| |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 1 |ANICA
ŽEMVA | 150 |30.43 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 2 |MIRKO
ZUPAN | 166 |33.67 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 3 |TATJANA
PETERMAN | 218 |44.22 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 4 |BOJANA
PIPAN | 212 |43.00 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 5 |DRAGO
ČIKIĆ | 90 |18.26 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 6 |CIRIL
KRAIGHER | 323 |65.52 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 7 |STOJAN
BURJA | 139 |28.19 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 8 |DAVORIN
AMBROŽIČ | 230 |46.65 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 9 |MATEJA
BURJA | 147 |29.82 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
| 10 |JERNEJ
ŠORL | 262 |53.14 | |
+-----+----------------------+------+------+ |
Občinska volilna
komisija je ugotovila, da so bili za člane SVETA KRAJEVNE SKUPNOSTI
ZASIP, izvoljeni: |
1. CIRIL KRAIGHER,
roj.: 13. 3. 1946, Zasip, Sebenje 22, |
2. JERNEJ ŠORL, roj.:
2. 10. 1967, Zasip, Stagne 32, |
3. DAVORIN AMBROŽIČ,
roj.: 18. 8. 1981, Zasip, Muže 2, |
4. TATJANA PETERMAN,
roj.: 29. 4. 1969, Zasip, Rebr 19, |
5. BOJANA PIPAN, roj.:
18. 4. 1947, Zasip, Sebenje 26. |
|
Št. 041-3/2010-53 |
Bled, dne 12. oktobra
2010 |
Predsednica Občinske volilne komisije |
Danja Rus l.r. |
|