P O R O Č I L O |
o izidu rednih volitev v svete krajevnih skupnosti v Mestni občini
Krško |
|
Občinska volilna komisija Krško je na svoji 7. redni seji, dne 24. 11.
2022 na podlagi zapisnikov o delu volilnih odborov pri ugotavljanju
izida glasovanja za svete Krajevne skupnosti Mestne občine Krško, na
volitvah, dne 20. 11. 2022, ugotovila: |
|
I. |
|
Na
območju KS Brestanica je bilo v volilne imenike vpisanih 1616 volivcev.
Oddanih je bilo 672 glasovnic, od katerih jih je bilo 30 neveljavnih. V
2. volilni enoti je je tretje uvrščena kandidatka izvoljena z žrebom. |
Za
člane Sveta KS Brestanica so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Boštjan Železnik |
Tomislav Malgaj in skupina volivcev |
94 |
2. |
Brigita Piltaver-Imperl |
GIBANJE SVOBODA |
86 |
3. |
Margareta Marjetič |
Tomislav Malgaj in skupina volivcev |
79 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Vesna Butkovič |
Tomislav Malgaj in skupina volivcev |
106 |
2. |
Anton Zakšek |
Tomislav Malgaj in skupina volivcev |
95 |
3. |
Monika Seher |
Stranka za Razvoj Občin in Krajev |
67 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Vlado Bezjak |
Tomislav Malgaj in skupina volivcev |
95 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Marko Kenig |
Tomislav Malgaj in skupina volivcev |
68 |
2. |
Roman Bračun |
Vlado Bezjak in skupina volivcev |
64 |
V
VOLILNI ENOTI 05 |
Mesto |
Kandidatka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Danijela Mirt |
Tomislav Malgaj in skupina volivcev |
59 |
V
VOLILNI ENOTI 06 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Zoran Dular |
Tomislav Malgaj in skupina volivcev |
80 |
2. |
Nada Drstvenšek |
Tomislav Malgaj in skupina volivcev |
63 |
|
II. |
|
Na
območju KS Dolenja vas je bilo v volilne imenike vpisanih 595 volivcev.
Oddanih je bilo 297 glasovnic, od katerih jih je bilo 11 neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS Dolenja vas so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Peter Blatnik |
Bojana Černoga Udovč in skupina volivcev |
66 |
2. |
Maja Gorišek |
Bojana Černoga Udovč in skupina volivcev |
55 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Goran Udovč |
Bojana Černoga Udovč in skupina volivcev |
60 |
2. |
Elizabeta Masnec |
Bojana Černoga Udovč in skupina volivcev |
43 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Martin Trampuš |
Bojana Černoga Udovč in skupina volivcev |
46 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Matej Libenšek |
Bojana Černoga Udovč in skupina volivcev |
61 |
2. |
Gregor Polajžer |
Mojca Polajžer in skupina volivcev |
57 |
|
III. |
|
Na
območju KS Gora je bilo v volilne imenike vpisanih 457 volivcev. Oddanih
je bilo 224 glasovnic, od katerih je bilo 16 neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS Gora so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Franc Gunčar |
Aleš Bizjak in skupina volivcev Modre smeri |
28 |
2. |
Stanko Alegro |
Aleš Bizjak in skupina volivcev Modre smeri |
25 |
3. |
Sonja Levičar |
Aleš Bizjak in skupina volivcev Modre smeri |
23 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Martin Levičar |
Primož Habinc in skupina volivcev Modre Smeri |
57 |
2. |
Gregor Zagorc |
Aleš Bizjak in skupina volivcev |
51 |
3. |
Alojz Kerin |
Karmen Kerin in skupina volivcev Modre Smeri |
47 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Aleš Bizjak |
Aleš Bizjak in skupina volivcev Modre smeri |
75 |
2. |
Andrejka Božič |
Aleš Bizjak in skupina volivcev Modre smeri |
52 |
3. |
Karmen Kostrevc |
Aleš Bizjak in skupina volivcev Modre smeri |
51 |
|
IV. |
|
Na
območju KS Koprivnica je bilo v volilne imenike vpisanih 557 volivcev.
Oddanih je bilo 267 glasovnic, od katerih so bile 4 neveljavne. |
Za
člane Sveta KS Koprivnica so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Andrej Kužner |
Damjan Bogovič in skupina volivcev |
72 |
2. |
Robert Kostevc |
Manca Kostevc in skupina volivcev |
72 |
3. |
Anja Borovinšek |
Boris Borovinšek in skupina volivcev |
59 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Damjan Bogovič |
Anja Bogovič in skupina volivcev |
50 |
2. |
Roman Umek |
Damjan Bogovič in skupina volivcev |
47 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Tadej Klaužar |
Damjan Bogovič in skupina volivcev |
33 |
2. |
Nada Resnik |
Damjan Bogovič in skupina volivcev |
22 |
|
V. |
|
Na
območju KS mesta Krško je bilo v volilne imenike vpisanih 6055 volivcev.
Oddanih je bilo 2906 glasovnic, od katerih jih je bilo 194 neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS mesta Krško so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Alojz Božič |
Boštjan Pirc in skupina volivcev |
38 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidatka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Tajana Dvoršek |
GIBANJE SVOBODA |
142 |
2. |
Mojca Bizjak |
Marta Magiera Levičar in skupina volivcev Modre smeri |
121 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidatka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Nataša Šerbec |
Nataša Šerbec in skupina volivcev |
139 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Boštjan Pirc |
Boštjan Pirc in skupina volivcev |
210 |
2. |
Tina Pleterski |
Marta Magiera Levičar in skupina volivcev Modre smeri |
174 |
V
VOLILNI ENOTI 05 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Boštjan Kozole |
Marta Magiera Levičar in skupina volivcev Modre smeri |
56 |
V
VOLILNI ENOTI 06 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Gorazd Pirc |
Boštjan Pirc in skupina volivcev |
155 |
2. |
Rok Sikošek |
Marta Magiera Levičar in skupina volivcev Modre smeri |
131 |
V
VOLILNI ENOTI 07 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Ivan Učanjšek |
Boštjan Pirc in skupina volivcev |
211 |
2. |
Mateja Klakočar |
GIBANJE SVOBODA |
207 |
V
VOLILNI ENOTI 08 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Sebastjan Komočar |
Marta Magiera Levičar in skupina volivcev Modre smeri |
319 |
2. |
Metka Uršič Urbanč |
GIBANJE SVOBODA |
278 |
3. |
Brigita Komočar |
Marta Magiera Levičar in skupina volivcev Modre smeri |
230 |
V
VOLILNI ENOTI 09 |
Mesto |
Kandidatka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Mojca Novak |
Nataša Šerbec in skupina volivcev |
59 |
|
VI. |
|
Na
območju KS Krško polje je bilo v volilne imenike vpisanih 799 volivcev.
Oddanih je bilo 333 glasovnic, od katerih je bilo 32 neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS Krško polje so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Irma Bogolin |
Alojz Bogolin in skupina volivcev Modre smeri |
86 |
2. |
Aleksander Račič |
Alojz Bogolin in skupina volivcev Modre smeri |
74 |
3. |
Martin Mlakar |
Alojz Bogolin in skupina volivcev Modre smeri |
68 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Klemen Kodrič |
Dejan Kovačič in skupina volivcev |
49 |
2. |
Danijel Maraković |
Alen Lisec in skupina volivcev |
48 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Matjaž Račič |
Franc Žibert in skupina volivcev |
60 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Peter Račič |
Kristina Ogorevc Račič in skupina volivcev |
54 |
2. |
Dušan Lukič |
Tadej Netahly in skupina volivcev |
48 |
|
VII. |
|
Na
območju KS Leskovec pri Krškem je bilo v volilne imenike vpisanih 1710
volivcev. Oddanih je bilo 1120 glasovnic, od katerih jih je bilo 33
neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS Leskovec so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Mirko Bevc |
Janez Kerin in skupina volivcev Modre smeri |
86 |
2. |
David Imperl |
Stranka za Razvoj Občin in Krajev |
83 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Rudolf Vrščaj |
Janez Kerin in skupina volivcev Modre smeri |
163 |
2. |
Jože Olovec |
Karolina Cizerle in skupina volivcev |
155 |
3. |
Aleš Ulčnik |
Marija Ulčnik in skupina volivcev |
142 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Matej Tomažin |
Janez Kerin in skupina volivcev Modre smeri |
130 |
2. |
Sebastijan Salmič |
Anica Baznik in skupina volivcev |
120 |
3. |
Miha Arh |
Janez Kerin in skupina volivcev Modre smeri |
113 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Sandra Arh |
Anica Kerin in skupina volivcev |
62 |
2. |
Alojz Kerin |
Anica Kerin in skupina volivcev |
57 |
V
VOLILNI ENOTI 05 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Jože Radkovič |
Žiga Radkovič in skupina volivcev |
79 |
2. |
Roman Logar |
Marija Logar in skupina volivcev |
67 |
V
VOLILNI ENOTI 06 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Boštjan Veličevič |
Janez Kerin in skupina volivcev Modre smeri |
50 |
V
VOLILNI ENOTI 07 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Ivan Kranjčevič |
Branko Zorič in skupina volivcev |
23 |
|
VIII. |
|
Na
območju KS Podbočje je bilo v volilne imenike vpisanih 1388 volivcev.
Oddanih je bilo 687 glasovnic, od katerih jih je bilo 44 neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS Podbočje so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Matjaž Jurečič |
Ivanka Černelič Jurečič in skupina volivcev Modre smeri |
94 |
2. |
Martin Baznik |
Anton Jurečič in skupina volivcev |
76 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Franc Babič |
Anton Jurečič in skupina volivcev |
23 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidatka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Olga Vintar |
Anton Jurečič in skupina volivcev |
38 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Janez Barbič |
Anton Jurečič in skupina volivcev |
54 |
2. |
Aleksander Molan |
Jože Turk in skupina volivcev |
34 |
V
VOLILNI ENOTI 05 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Aleš Pavlovič |
Ivanka Černelič Jurečič in skupina volivcev Modre smeri |
81 |
2. |
Nadja Lajkovič |
Anton Jurečič in skupina volivcev |
58 |
V
VOLILNI ENOTI 06 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Igor Kelbič |
Ivanka Černelič Jurečič in skupina volivcev Modre smeri |
74 |
V
VOLILNI ENOTI 07 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Jože Glogovšek |
Anton Jurečič in skupina volivcev |
68 |
V
VOLILNI ENOTI 08 |
Mesto |
Kandidatka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Martina Kranjc |
Anton Jurečič in skupina volivcev |
45 |
V
VOLILNI ENOTI 09 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Luka Stipanič |
Anton Jurečič in skupina volivcev |
45 |
|
IX. |
|
Na
območju KS Raka je bilo v volilne imenike vpisanih 1545 volivcev.
Oddanih je bilo 674 glasovnic, od katerih jih je bilo 33 neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS Raka so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Janez Urško |
Primož Šribar in skupina volivcev |
68 |
2. |
Andrej Pacek |
Andrej Kralj in skupina volivcev |
63 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Jernej Šterk |
Primož Šribar in skupina volivcev |
87 |
2. |
Janja Lesjak |
Barbara Ulčnik Tomažin in skupina volivcev |
80 |
3. |
Nina Tomažin |
Primož Šribar in skupina volivcev |
65 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Martin Junkar |
Andrej Kralj in skupina volivcev |
67 |
2. |
Aleš Simončič |
Primož Šribar in skupina volivcev |
66 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Rok Bizjak |
Primož Šribar in skupina volivcev |
148 |
V
VOLILNI ENOTI 05 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Gregor Gričar |
Frančiška Metelko in skupina volivcev |
83 |
2. |
Alojz Kržan |
Primož Šribar in skupina volivcev |
80 |
V
VOLILNI ENOTI 06 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Alojz Šiško |
Primož Šribar in skupina volivcev |
47 |
|
X. |
|
Na
območju KS Rožno-Presladol je bilo v volilne imenike vpisanih 325
volivcev. Oddanih je bilo 185 glasovnic, od katerih so bile 3
neveljavne. Na šestem in sedmem mestu sta bila dva kandidata izvoljena z
žrebom. |
Za
člane Sveta KS Rožno-Presladol so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Franc Gole |
Alojz Bohorč in skupina volivcev |
105 |
2. |
Branko Dvoršek |
Alojz Bohorč in skupina volivcev |
99 |
3. |
Jože Stopar |
Rok Bohorč in skupina volivcev |
88 |
4. |
Mojca Škoberne |
Alojz Bohorč in skupina volivcev |
80 |
5. |
Roman Simončič |
Alojz Bohorč in skupina volivcev |
77 |
6. |
Drago Bohorč |
Alojz Bohorč in skupina volivcev |
65 |
7. |
Marjan Abram |
Stranka za Razvoj Občin in Krajev |
65 |
|
XI. |
|
Na
območju KS Senovo je bilo v volilne imenike vpisanih 2973 volivcev.
Oddanih je bilo 1280 glasovnic, od katerih jih je bilo 65 neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS Senovo so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Vlasta Moškon |
Jože Požun in skupina volivcev |
99 |
2. |
Mihael Senica |
Miha Senica in skupina volivcev ZA NAŠ KRAJ GRE |
91 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Anton Petrovič |
Ernest Breznikar in skupina volivcev |
158 |
2. |
Andrej Radi |
Vlado Grahovac in skupina volivcev |
86 |
3. |
Jernej Požun |
Jože Požun in skupina volivcev |
69 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
David Vižintin |
Tomaž Županc in skupina volivcev |
93 |
2. |
Janez Planinc |
Vlado Grahovac in skupina volivcev |
80 |
3. |
Bojan Brilej |
Miha Senica in skupina volivcev ZA NAŠ KRAJ GRE |
65 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Jože Kranjc |
Ernest Breznikar in skupina volivcev |
49 |
V
VOLILNI ENOTI 05 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Vlado Grahovac |
Milan Abram in skupina volivcev |
44 |
V
VOLILNI ENOTI 06 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Blaž Radej |
Miha Senica in skupina volivcev ZA NAŠ KRAJ GRE |
47 |
V
VOLILNI ENOTI 07 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Dimitrij Magaš |
Miha Senica in skupina volivcev ZA NAŠ KRAJ GRE |
35 |
V
VOLILNI ENOTI 08 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Silvo Kozole |
Vlado Grahovac in skupina volivcev |
27 |
V
VOLILNI ENOTI 09 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Bogdan Brili |
Vlado Grahovac in skupina volivcev |
40 |
V
VOLILNI ENOTI 10 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Ivan Žvar |
Miha Senica in skupina volivcev ZA NAŠ KRAJ GRE |
45 |
|
XII. |
|
Na
območju KS Senuše je bilo v volilne imenike vpisanih 460 volivcev.
Oddanih je bilo 261 glasovnic, od katerih jih je bilo 12 neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS Senuše so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Jože Tomažin |
Adam Šiško in skupina volivcev Modre smeri |
46 |
2. |
Sonja Tomažin |
Adam Šiško in skupina volivcev Modre smeri |
43 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Vid Pirc |
Adam Šiško in skupina volivcev Modre smeri |
73 |
2. |
Franc Krumpačnik |
Adam Šiško in skupina volivcev Modre smeri |
65 |
3. |
Magda Glas |
Adam Šiško in skupina volivcev Modre smeri |
63 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Damjan Pavlin |
Adam Šiško in skupina volivcev Modre smeri |
86 |
|
XIII. |
|
Na
območju KS Spodnji Stari Grad – Spodnja Libna je bilo v volilne imenike
vpisanih 280 volivcev. Oddanih je bilo 174 glasovnic. Neveljavnih
glasovnic ni bilo. |
Za
člane Sveta KS Spodnji Stari Grad – Spodnja Libna so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Mirjana Klinec |
Barbara Rupret in skupina volivcev |
13 |
2. |
Zoran Pfajfar |
Janja Rupret in skupina volivcev |
13 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Jože Stibrič |
Stanislava Stibrič in skupina volivcev |
50 |
2. |
Alenka Lapuh |
Gašper Repše in skupina volivcev |
44 |
3. |
Andreas Repše |
Brigita Srpčič in skupina volivcev |
42 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Lana Gorenc |
Aleksander Tomše in skupina volivcev |
44 |
2. |
Klemen Dimec |
Aleksander Tomše in skupina volivcev |
43 |
|
XIV. |
|
Na
območju KS Veliki Podlog je bilo v volilne imenike vpisanih 837
volivcev. Oddanih je bilo 432 glasovnic, od katerih jih je bilo 13
neveljavnih. |
Za
člane Sveta KS Veliki Podlog so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Mitja Pacek |
Robert Ostrelič in skupina volivcev |
101 |
2. |
Ines Šalamon |
Robert Ostrelič in skupina volivcev |
89 |
3. |
Peter Nečemer |
Robert Ostrelič in skupina volivcev |
77 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidatka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Barbara Urbanč |
Miro Urbanč in skupina volivcev |
61 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Jernej Urbanč |
Jana Vizler in skupina volivcev Modre smeri |
68 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Uroš Žibert |
Martin Žibert in skupina volivcev |
52 |
V
VOLILNI ENOTI 05 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Jože Žičkar |
Jana Vizler in skupina volivcev Modre smeri |
48 |
V
VOLILNI ENOTI 06 |
Mesto |
Kandidatka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Urška Lajkovič |
Karolina Cizerle in skupina volivcev |
19 |
|
XV. |
|
Na
območju KS Veliki Trn je bilo v volilne imenike vpisanih 569 volivcev.
Oddanih je bilo 280 glasovnic, od katerih je bila 1 neveljavna. |
Za
člane Sveta KS Veliki Trn so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Jože Kapler |
Ana Srpčič in skupina volivcev |
156 |
2. |
Boris Arh |
Anton Janc in skupina volivcev |
156 |
3. |
Uroš Vidmar |
Ana Srpčič in skupina volivcev |
147 |
4. |
Andrej Žarn |
Anton Janc in skupina volivcev |
137 |
5. |
Anton Janc |
Ana Srpčič in skupina volivcev |
123 |
6. |
Janko Gričar |
Ivan Lekše in skupina volivcev |
114 |
7. |
Urška Pust |
Ana Srpčič in skupina volivcev |
108 |
|
XVI. |
|
Na
območju KS Zdole je bilo v volilne imenike vpisanih 474 volivcev.
Oddanih je bilo 367 glasovnic, od katerih sta bili 2 neveljavni. |
Za
člane Sveta KS Zdole so bili izvoljeni: |
V
VOLILNI ENOTI 01 |
Mesto |
Kandidat/ka |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Ana Špiler |
Jožefa Černelič in skupina volivcev Modre smeri |
73 |
2. |
Žak Rožman |
Jože Molan in skupina volivcev |
52 |
V
VOLILNI ENOTI 02 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Dejan Žnideršič |
Jožefa Černelič in skupina volivcev Modre smeri |
87 |
2. |
Igor Šmajgl |
Aleksandra Šmajgl in skupina volivcev |
68 |
3. |
Janko Omerzu |
Anton Knez in skupina volivcev |
55 |
V
VOLILNI ENOTI 03 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Dušan Černelič |
Jožefa Černelič in skupina volivcev Modre smeri |
41 |
2. |
Drago Župevc |
Božidar Toplišek in skupina volivcev |
38 |
V
VOLILNI ENOTI 04 |
Mesto |
Kandidat |
Predlagatelj |
Število glasov |
1. |
Miha Beuc |
Jožefa Černelič in skupina volivcev Modre smeri |
47 |
2. |
Dominik Žajber |
Friederike Žajber in skupina volivcev |
43 |
|
Št. 041-3/2022(O406) |
Krško, dne 24. novembra
2022 |
|
Predsednik OVK Krško |
Bojan Trampuš |
|
Namestnik predsednika OVK Krško |
Goran Vejnović |
Člani OVK: |
Katarina Pompe |
Filip Černelč |
Silvia Ivačič |
Miloš Kukovičič |
Bojana Krhin |
Albina Bezjak |