P O R O Č I L O
o ugotovitvi izida glasovanja na lokalnih volitvah župana, občinskega sveta in svetov krajevnih skupnosti v Občini Trebnje, dne 10. aprila 2011 in 17. aprila 2011
Občinska volilna komisija Občine Trebnje je v skladu z 90. členom Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – UPB3 in 48/08) na seji dne 12. 4. 2011 in na seji dne 20. 4. 2011
UGOTOVILA
Skupne rezultate udeležbe v Občini Trebnje – 1. krog, dne 10. 4. 2011:
+---------------------------------+-------+
| SKUPNO ŠTEVILO VOLILNIH | |
|UPRAVIČENCEV V OBČINI TREBNJE: | 9.333 |
| SKUPAJ GLASOVALO PO IMENIKU | 5.854 |
| SKUPAJ GLASOVALO S POTRDILI | 0 |
| SKUPAJ GLASOVALO: | 5.854 |
| ODSTOTEK UDELEŽBE V OBČINI | |
|TREBNJE: |62,72%.|
I.
Skupni rezultat glasovanja za župana v Občini Trebnje:
+---------+------------------------+--------------+------------+
| ZAP. ŠT.| IME IN PRIIMEK | ŠT. GLASOV | % GLASOV |
| | KANDIDATA | | |
| 1 |NADA PEPELNAK | 302 | 5,27 |
| 2 |MARKO GRANDOVEC | 931 | 16,25 |
| 3 |MIRAN CANDELLARI | 453 | 7,91 |
| 4 |ŠPELA SMUK | 1.552 | 27,09 |
| 5 |ALOJZIJ KASTELIC | 1.662 | 29,02 |
| 6 |SILVESTER PRPAR | 828 | 14,46 |
Skupne rezultate udeležbe v Občini Trebnje – 2. krog dne 17. 4. 2011:
|UPRAVIČENCEV V OBČINI TREBNJE: | 9332 |
| SKUPAJ GLASOVALO PO IMENIKU: | 4968 |
| SKUPAJ GLASOVALO S POTRDILI: | 0 |
| SKUPAJ GLASOVALO: | 4968 |
|TREBNJE: |53,24%.|
Skupni rezultat glasovanja za župana v Občini Trebnje – 2. krog dne 17. 4. 2011:
+----------+-----------------------+-------------+-------------+
| ZAP. ŠT. | IME IN PRIIMEK | ŠT. GLASOV | % GLASOV |
| 1 |ALOJZIJ KASTELIC | 2626 | 53,40 |
| 2 |ŠPELA SMUK | 2292 | 46,60 |
II.
Občinska volilna komisija je ugotovila izid glasovanja za volitve članov občinskega sveta Občine Trebnje. Po posameznih volilnih enotah so listam kandidatov glede na dobljeno število glasov in izračunan volilni količnik v volilni enoti pripadali naslednji mandati:
Volilna enota: 1
Število mandatov: 6
+----------+------------+--------------------------------------+
|ŠT. LISTE | ŠT. | IME LISTE |
| | MANDATOV | |
| 4. | 1 |SD – SOCIALNI DEMOKRATI |
| 5. | 1 |NSi – NOVA SLOVENIJA KRŠČANSKA |
| | |LJUDSKA STRANKA |
| 7. | 1 |SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA |
| 8. | 1 |ŽUPANOVA LISTA ZA RAZVOJ |
| 10. | 1 |SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA |
| 11. | 1 |DROT – ZA RAZVOJ |
Volilna enota: 2
Število mandatov: 5
| 1. | 1 |SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA |
| 7. | 2 |SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA |
| 9. | 2 |DROT – ZA RAZVOJ |
Volilna enota: 3
Število mandatov: 9
| 1. | 2 |DROT – ZA RAZVOJ |
| 2. | 1 |DSD – DEMOKRATIČNA STRANKA DELA |
| 3. | 1 |SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA |
| 6. | 1 |NSi – NOVA SLOVENIJA KRŠČANSKA LJUDSKA|
| | |STRANKA |
| 9. | 1 |SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA |
| 10. | 1 |LDS – LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE |
Skupno število mandatov za Občinski svet Občine Trebnje:
Število mandatov: 20
| ŠT. LISTE| ŠT. | IME LISTE |
| 1. | 5 |DROT – ZA RAZVOJ |
| 2. | 4 |SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA |
| 3. | 3 |SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA |
| 4. | 2 |SD – SOCIALNI DEMOKRATI |
| 5. | 2 |ŽUPANOVA LISTA ZA RAZVOJ |
| 6. | 2 |NSi – NOVA SLOVENIJA KRŠČANSKA |
| 7. | 1 |LDS – LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE |
| 8. | 1 |DSD – DEMOKRATIČNA STRANKA DELA |
| 9. | 0 |SMS – STRANKA MLADIH SLOVENIJE – |
| | |ZELENI SLOVENIJE |
| 10. | 0 |DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA |
| | |UPOKOJENCEV SLOVENIJE |
| 11. | 0 |LISTA STANISLAVA PEKOLJA |
| 12. | 0 |LISTA REGIJSKE CIVILNE INICIATIVE |
| SKUPAJ | 20 | |
III.
Občinska volilna komisija je v skladu z 18. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da sta dva kandidata prejela največje število preferenčnih glasov, oddanih za posamezno listo:
V volilni enoti: 3
Lista: 4 SD – SOCIALNI DEMOKRATI
kandidat pod zaporedno št. 1 - Marko Grandovec
Lista: 6 N.Si – NOVA SLOVENIJA –
KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA
kandidat pod zaporedno št. 2 - Miran Candellari.
IV.
Za člane Občinskega sveta Občine Trebnje so bili izvoljeni:
V volilni enoti 1:
kandidat pod zaporedno št. 1 – Mitja Jeras
Lista: 5 N.Si – NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKA
LJUDSKA STRANKA
kandidat pod zaporedno št. 1 – Franc Kozlevčar
Lista: 7 SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA
STRANKA
kandidat pod zaporedno št. 1 – Bogdana Brilj
Lista: 8 ŽUPANOVA LISTA ZA RAZVOJ
kandidat pod zaporedno št. 1 – Andrej Jevnikar
Lista: 10 SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
kandidat pod zaporedno št. 1 – Bogomir Mlakar
Lista: 11 DROT – ZA RAZVOJ
kandidat pod zaporedno št. 1 – Jože Hribar
V volilna enota 2:
Lista: 1 SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
kandidat pod zaporedno št. 1 – Silvester Prpar
kandidat pod zaporedno št. 1 – Boštjan Koncilja
kandidat pod zaporedno št. 2 – Peter Fink
Lista: 9 DROT – ZA RAZVOJ
kandidat pod zaporedno št. 1 – Marija Zupančič
kandidat pod zaporedno št. 2 – Janez Zakrajšek
V volilni enoti 3:
Lista: 1 DROT – ZA RAZVOJ
kandidat pod zaporedno št. 1 – Špela Smuk
kandidat pod zaporedno št. 2 – David Klarič
Lista: 2 DEMOKRATIČNA STRANKA DELA – DSD
kandidat pod zaporedno št. 1 – Franc Žnidaršič
Lista: 3 SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA
kandidat pod zaporedno št. 1 – Nada Pepelnak
kandidat pod zaporedno št. 1 – Marko Grandovec
Lista: 6 N.Si – NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKA
kandidat pod zaporedno št. 2 – Miran Candellari
kandidat pod zaporedno št. 1 – Jože Povšič
Lista: 9 SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
kandidat pod zaporedno št. 1 – Jože Korbar
Lista: 10 LDS – LIBERALNA DEMOKRACIJA
SLOVENIJE
kandidat pod zaporedno št. 1 – Branko Veselič.
V.
Občinska volilna komisija je nadalje ugotovila izid glasovanja za volitve v svete krajevnih skupnosti v Občini Trebnje.
Rezultati glasovanja so naslednji:
KRAJEVNA SKUPNOST ČATEŽ – VOLILNA ENOTA 01
V seznam so vpisani naslednji kandidati:
ZAP.
ŠT. KANDIDAT PREDLAGATELJ voliščeskupaj IZVOLJEN/ŽREBAN
Matej Mlakar in IZVOLJEN
skupina
1 BOGOMIR MLAKAR volivcev 136 136
2 LUKA BREGAR DROT 108 108 IZVOLJEN
Primož Babič in IZVOLJEN
3 JANEZ BABIČ volivcev 106 106
Bojana Ravnikar
Zagorjan in
4 JANEZ ZAGORJAN volivcev 102 102 IZVOLJEN
Marjan Urbančič IZVOLJEN
in skupina
5 BOJAN REŽEK volivcev 101 101
Stanislav
Ravnikar in
6 MIHAEL PANGERC volivcev 80 80 IZVOLJEN
Smrke Alojz in IZVOLJEN
7 LEON KAMIN volivcev 78 78
8 NIKA BENEDIČIČ DROT 73 73
Ignac Mandelj
9 MARIJA GOLOB volivcev 64 64
10 FRANCI ANŽIČEK SDS 38 38
886 886
V volilni enoti se voli sedem (7) kandidatov.
KRAJEVNA SKUPNOST - DOBRNIČ – VOLILNA ENOTA 01
Mateja Glivar IZVOLJEN
1 DARKO GLIVAR volivcev 76 76
2 MELITA JARC DROT 60 60 IZVOLJEN
Marko Zoran in
3 JANKO STRNIŠA volivcev 35 35
171 171
V volilni enoti se volita dva (2) kandidata.
KRAJEVNA SKUPNOST - DOBRNIČ - VOLILNA ENOTA 02
PETER ZALETELJ Jože Mohorčič IZVOLJEN
1 volivcev 72 72
JOŽE GAZVODA Pavle Smolič in IZVOLJEN
2 volivcev 65 65
137 137
KRAJEVNA SKUPNOST - DOBRNIČ – VOLILNA ENOTA 03
MILAN KASTELIC Jože Zupančič IZVOLJEN
1 volivcev 91 91
POLIKARP IZVOLJEN
2 KASTIGAR DROT 80 80
Štefan Pekolj
3 BORUT PORLE volivcev 63 63 IZVOLJEN
PETER KOVAČIČ Danica Kovačič
4 volivcev 59 59
Janez Jaklič in
5 DARKO PEKOLJ volivcev 48 48
341 341
V volilni enoti se volijo trije (3) kandidati.
KRAJEVNA SKUPNOST - DOBRNIČ – VOLILNA ENOTA 04
FILIP AVBAR Igor Smolič in IZVOLJEN
1 volivcev 34 34
Viljem Novak in IZVOLJEN
2 ANTON STERMEC volivcev 20 20
JANKO ZUPANČIČ Jože Korelec in
3 volivcev 16 16
70 70
KRAJEVNA SKUPNOST - DOLENJA NEMŠKA VAS – VOLILNA ENOTA 01
JANEZ DROT IZVOLJEN
1 ZAKRAJŠEK 104 104
Branko Meglič IZVOLJEN
ALOJZIJ in skupina
2 KASTELIC volivcev 77 77
JANEZ SLS
3 STRAJNAR 66 66 IZVOLJEN
Peter Kovačič
4 BOŠTJAN SLAK volivcev 59 59
5 ANTON BARTOLJ N.Si 50 50
Marjan Matoh in
6 FRANC BARTOLJ volivcev 48 48
Branko Meglič
ANTON in skupina
7 GOGNJAVEC volivcev 39 39
EMILIJA in skupina
8 AVGUŠTINČIČ volivcev 25 25
468 468
KRAJEVNA SKUPNOST - DOLENJA NEMŠKA VAS – VOLILNA ENOTA 02
1 KAROLINA UHAN volivcev 98 98
MARIJA IZVOLJEN
2 ZUPANČIČ DROT 93 93
3 DARKO MATKO volivcev 72 72 IZVOLJEN
ALOJZ SDS
4 ZAKRAJŠEK 70 70
333 333
KRAJEVNA SKUPNOST - DOLENJA NEMŠKA VAS – VOLILNA ENOTA 03
V volilni enoti se volijo trije (3) kandidati in sicer:
1 MILAN DRAGAN volivcev 94 94
2 MARTINA RATAJC volivcev 88 88
3 JANA MARN N.Si 80 80
4 ALOJZ ROGELJ SLS 65 65
5 UROŠ MAJERLE volivcev 27 27
354 354
2. DEL: Iz naselja Rihpovec se voli 1 kandidat, kandidata sta:
Viktor Rogelj IZVOLJEN
1 FRANCI STARIČ volivcev 111 111
DUŠAN KRESE Danijel Mlinar
2 volivcev 44 44
155 155
KRAJEVNA SKUPNOST - KNEŽJA VAS – VOLILNA ENOTA 01
ALOJZ ŠPEC Janja Fink in IZVOLJEN
1 volivcev 138 138
2 DAMJAN SMOLIČ NSI 110 110 IZVOLJEN
Janja Fink in IZVOLJEN
3 ANTON MURN volivcev 106 106
Marija Fink in
ANDREJA skupina
4 ANŽLOVAR volivcev 100 100 IZVOLJEN
5 JOŽEF ANŽLOVAR volivcev 94 94
6 UROŠ PRIMC volivcev 83 83 IZVOLJEN
7 ANITA BARLE volivcev 81 81
8 JOŽICA ČEH volivcev 68 68
Janja Fink in
9 JANEZ MAJDE volivcev 64 64
10 ALOJZ POŽES volivcev 61 61
11 JANEZ TOMAŽIČ volivcev 39 39
MARIJA skupina
12 MARINČEK volivcev 31 31
13 MEDVEŠEK volivcev 22 22
KRAJEVNA SKUPNOST - RAČJE SELO – VOLILNA ENOTA 01
DARKO PEKOLJ Marko Povhe in IZVOLJEN
1 skup.volivcev 81 81
RIHARD PESKAR Viktor Pajk in
2 volivcev 73 73 IZVOLJEN
MATEJA NOVAK Viktor Pajk in IZVOLJEN
3 volivcev 72 72
MOJCA VIŠČEK Marko Povhe in
4 skup.volivcev 68 68 IZVOLJEN
FRANC KRESAL Stanislav IZVOLJEN
Hostnik in
5 skup. voliv. 66 66
6 ANTON ZALETEL SLS 59 59 IZVOLJEN
VANJA SKOL Viktor Pajk in IZVOLJEN
7 volivcev 55 55
8 TATJANA KRESAL DROT 53 53
JOLANDA POVHE Marko Povhe in
9 volivcev 49 49
DUŠAN PUCELJ Henrik Urbič in
10 volivcev 48 48
BOJANA ŠEPIC Henrik Urbič in
11 volivcev 42 42
ANDREJ KOVAČIČ Marko Povhe in
12 volivcev 41 41
DANIJEL Marko Povhe in
POTOKAR skupina
13 volivcev 37 37
MATIJA HOČEVAR Vasja Breznik
14 volivcev 31 31
IRENA JERŠIN Marko Povhe in
15 volivcev 31 31
SLAVKA PAJK Marko Povhe in
16 volivcev 29 29
HERMAN
17 FLORJANČIČ DROT 29 29
ALEŠ GRACAR Henrik Urbič in
18 volivcev 24 24
VIDA HOČEVAR Vasja Breznik
19 volivcev 23 23
SONJA BREZNIK Vasja Breznik
20 volivcev 21 21
SREČKO HOČEVAR Vasja Breznik
21 volivcev 18 18
SREČKO BREZNIK Vasja Breznik
22 volivcev 15 15
965 965
KRAJEVNA SKUPNOST - SVETINJA – VOLILNA ENOTA 01
BREDA KONCILJA Janez Jaklič IZVOLJEN
1 volivcev 86 86
MARKO PRPAR Janez Jaklič
2 volivcev 82 82 IZVOLJEN
FRANCI MAKŠE Janez Jaklič IZVOLJEN
3 volivcev 81 81
PETER FLIS Dragotin Perpar
4 volivcev 78 78 IZVOLJEN
ANDREJ BOBNAR Janez Jaklič IZVOLJEN
5 volivcev 74 74
MARINKA Janez Jaklič
LIPOGLAVŠEK in skupina
6 volivcev 47 47 IZVOLJEN
DRAGOTIN Janez Jaklič IZVOLJEN
PERPAR in skupina
7 volivcev 47 47
ALJAŽ DROT
8 LIPOGLAVŠEK 38 38
533 533
KRAJEVNA SKUPNOST - SELA ŠUMBERK – VOLILNA ENOTA 01
V seznam so vpisani
naslednjikndidati:
PRIMOŽ OZIMEK Ana Travnik in IZVOLJEN
1 volivcev 71 71
GREGOR Jože Zupančič
KOCIJANČIČ in skupina
2 volivcev 61 61 IZVOLJEN
3 IGNAC TRUNKELJ NSI 57 57 IZVOLJEN
4 BOGDANA BRILJ SDS 57 57 IZVOLJEN
FRANCI STRMEC Jože Zupančič IZVOLJEN
5 volivcev 53 53
DEJAN MAVER Jože Zupančič
6 volivcev 52 52 IZVOLJEN
DARKO ROBIDA Ana Travnik in IZVOLJEN
7 volivcev 51 51
POLONA PEKOLJ Jože Zupančič
8 volivcev 50 50
GREGOR PINTAR Helena Možgan
9 volivcev 44 44
BRIGITA VIDMAR Jože Zupančič
10 volivcev 39 39
BRANKA SELAN Ana Travnik in
11 volivcev 37 37
DARKO DREMELJ Jože Zupančič
12 volivcev 33 33
BOŠTJAN ŠTRUS Ana Travnik in
13 volivcev 26 26
SILVO KASTELIC Ana Travnik in
14 volivcev 16 16
MIRA STRANJAK Ana Travnik in
15 volivcev 6 6
653 653
KRAJEVNA SKUPNOST - ŠENTLOVRENC – VOLILNA ENOTA 01
MATEJA OVEN Tomaž Gorec in IZVOLJEN
1 volivcev 137 137
JOŽE KORELC Slavka Oven in
2 volivcev 134 134 IZVOLJEN
ANDREJ Tomaž Gorec in IZVOLJEN
JEVNIKAR skupina
3 volivcev 128 128
ALOJZ RAJNAR Tomaž Gorec in
4 volivcev 117 117 IZVOLJEN
ALOJZ BAJUK Renata Bajuk in IZVOLJEN
5 volivcev 102 102
PETER ŠTREKELJ Radola Rajko in
6 volivcev 97 97 IZVOLJEN
ANDREJA Tomaž Gorec in IZVOLJEN
ZUPANČIČ skupina
7 volivcev 90 90
ALEŠ GRDEN Pekolj
Stanislav in
8 volivcev 83 83
9 FRANCI OSTANEK SDS 80 80
ALEKSANDER Zalka Lavriha
LAVRIHA in skupina
10 volivcev 78 78
IVAN OVEN Tomaž Gorec in
11 volivcev 73 73
JOŽEF GOREC Tomaž Gorec in
12 volivcev 73 73
ROMAN GORIŠEK Fluher Darja in
13 volivcev 64 64
MAJA JEVNIKAR Tomaž Gorec in
14 volivcev 33 33
1289 1289
KRAJEVNA SKUPNOST - ŠTEFAN – VOLILNA ENOTA 01
ANTON STRAH Mirko Šalehar IZVOLJEN
1 volivcev 157 157
2 DEAN VERBIČ DROT 144 144 IZVOLJEN
ANTON BAJC Uroš Ule in IZVOLJEN
3 volivcev 140 140
ANTON KEK Mirko Šalehar
4 volivcev 132 132 IZVOLJEN
JANEZ STRMEC Mirko Šalehar IZVOLJEN
5 volivcev 130 130
SILVA ZUPANČIČ Mirko Šalehar
6 volivcev 106 106 IZVOLJEN
7 NATAŠA KLANČAR DROT 97 97 IZVOLJEN
8 BOJAN KIRM DROT 95 95
ANTON MARINČIČ Mirko Šalehar
9 volivcev 91 91
10 BOŠTJAN UDOVIČ DROT 74 74
11 SIMON MARINČIČ DROT 72 72
12 EVA GERDEN DROT 64 64
MAJDA GREZNIK Mirko Šalehar
13 volivcev 60 60
14 LIDIJA URBIČ DROT 57 57
VALENTIN KEK Leon Lobe in
15 volivcev 42 42
16 BARBARA NOVAK SDS 21 21
1482 1482
KRAJEVNA SKUPNOST - TREBNJE – VOLILNA ENOTA 01
Ignacij Slak in IZVOLJEN
1 MARJAN KRMELJ volivcev 146 146
2 ALEŠ GERMOVŠEK DROT 114 114 IZVOLJEN
3 SILVA KASTELIC volivcev 106 106
4 SANDRA TURNŠEK DROT 74 74
ALOJZIJ Darinka Simonič
ZUPANČIČ in skupina
5 volivcev 65 65
6 ALOJZIJ RAJER SMS 55 55
DAMJANA RIBIČ Darinka Simonič
7 volivcev 54 54
8 BLAŽ PAVLIN N.SI 54 54
9 BOŽO KAVŠEK SDS 52 52
Ignacij Slak in
10 NINO ZAJC volivcev 46 46
766 766
KRAJEVNA SKUPNOST - TREBNJE – VOLILNA ENOTA 02
1 CIRIL DOLES DROT 37 37 ŽREBAN
TOMAŽ Vladimir Prpar
KUKENBERGER in skupina
2 volivcev 37 37
JOŽE MAROLT Ignacij Slak in
3 volivcev 35 35
4 JOŽE URBIČ SDS 23 23
V volilni enoti se voli en (1) kandidat.
KRAJEVNA SKUPNOST - TREBNJE – VOLILNA ENOTA 03
1 DEJAN SMUK DROT 238 238 IZVOLJEN
2 FRANCI OPARA DROT 221 221 IZVOLJEN
Darinka Simonič IZVOLJEN
3 ZVONKA FALKNER volivcev 173 173
4 BOJAN KORŠIČ DROT 141 141
5 JOŽE GROZDE SDS 129 129
ROBERT ŽLEBNIK Ignacij Slak in
6 volivcev 109 109
ALEKSANDRA Ignacij Slak in
GRIČAR skupina
7 volivcev 93 93
BOJAN MAJER Ignacij Slak in
8 volivcev 80 80
1184 1184
KRAJEVNA SKUPNOST - TREBNJE – VOLILNA ENOTA 04
1 DAVID KLARIČ DROT 213 213 IZVOLJEN
Jasna Korbar in
2 JOŽE KORBAR skup.volivcev 144 144 IZVOLJEN
MITJA DROT IZVOLJEN
3 PRIJATELJ 141 141
4 NADA PEPELNAK SDS 75 75
Darinka Simonič
MARIJA in
5 MEŽNARŠIČ skup.volivcev 73 73
BOŽIDAR in
6 KRAVCAR skup.volivcev 65 65
ROBERT KMET Ignacij Slak in
7 volivcev 64 64
IVAN GOLE Ignacij Slak in
8 volivcev 55 55
STANISLAV Ignacij Slak in
GABRIJEL skupina
9 volivcev 46 46
10 JANEZ DRENIK SDS 43 43
11 BISERKA SITAR volivcev 33 55
952 974
KRAJEVNA SKUPNOST - TREBNJE – VOLILNA ENOTA 05
1 PETER AGNIČ DROT 232 232 IZVOLJEN
2 MIRKO KURENT DROT 136 136 IZVOLJEN
Majda Ivanov in IZVOLJEN
3 TOMAŽ ZLOBKO volivcev 109 109
FRANC BRODNIK Ignacij Slak in
4 volivcev 96 96
5 MARKO PATE DROT 86 86
Majda Ivanov in
6 TATJANA URBIČ volivcev 63 63
ALOJZ RATAJC Ignacij Slak in
7 volivcev 44 44
IGOR LEKŠE Ignacij Slak in
8 volivcev 37 37
803 803
KRAJEVNA SKUPNOST - TREBNJE – VOLILNA ENOTA 06
MARJAN Darinka Simonič IZVOLJEN
JEVNIKAR in skupina
1 volivcev 76 76
ADA GOLE Ignacij Slak in
GRANDOVEC skupina
2 volivcev 17 17
93 93
KRAJEVNA SKUPNOST - TREBNJE – VOLILNA ENOTA 07
1 JANEZ SMOLIČ N.Si 58 58 IZVOLJEN
MATJAŽ DROT
2 BREZOVAR 48 48
DUŠAN Ignacij Slak in
HAJDINJAK skupina
3 volivcev 22 22
128 128
KRAJEVNA SKUPNOST - VELIKI GABER – VOLILNA ENOTA 01
JANEZ BREGAR Drago Mrzelj in IZVOLJEN
1 volivcev 25 25
GUSTELJ PEKOLJ Branko Matjaž
2 volivcev 21 21
MILAN ČERČEK Matej Štepec in
3 volivcev 10 10
4 ANDREJ SIRK DROT 10 10
66 66
KRAJEVNA SKUPNOST - VELIKI GABER – VOLILNA ENOTA 02
MATEJ ŠTEPEC Matej Štepec in IZVOLJEN
ANTON TURK Branko Matjaž
2 volivcev 51 51 IZVOLJEN
ROZA PAJEK Branko Matjaž
3 volivcev 41 41
VESNA ANŽLOVAR N.Si
4 JURČIČ 34 34
202 202
KRAJEVNA SKUPNOST - VELIKI GABER – VOLILNA ENOTA 03
1 BORUT SEVER N.Si 48 48 IZVOLJEN
MITJA MATJAŠ Branko Matjaž
2 volivcev 25 25
73 73
KRAJEVNA SKUPNOST - VELIKI GABER – VOLILNA ENOTA 04
1 BORIS PRAZNIK N.Si 59 59 IZVOLJEN
2 LUCIJA MAROLT N.Si 50 50 IZVOLJEN
MITJA JERAS Alojzija Mrzel
3 volivcev 46 46 ŽREBAN
4 TINA BARLE DROT 46 46
SILVA KOREVEC Branko Matjaž
5 volivcev 45 45
6 BRANKO LONGAR N.Si 44 44
MOJCA SMOLIČ Branko Matjaž
7 volivcev 39 39
TOMAŽ PRAZNIK Branko Matjaž
8 volivcev 36 36
365 365
KRAJEVNA SKUPNOST - VELIKI GABER – VOLILNA ENOTA 05
ANTON LAVRIH Branko Matjaž IZVOLJEN
1 volivcev 26 26
MATIJA GROS Matej Štepec in
51 51
KRAJEVNA SKUPNOST - VELIKI GABER – VOLILNA ENOTA 06
JOŽE VERBIČ SDS - Slovenska IZVOLJEN
demokratska
1 stranka 25 25
MIRKO GLIHA Matej Štepec in
JOŽE KOPOREC Branko Matjaž
3 volivcev 17 17
63 63
KRAJEVNA SKUPNOST - VELIKA LOKA – VOLILNA ENOTA 01
ROK SAJE Smolič Jožica IZVOLJEN
1 volivcev 142 142
JOŽE MEDVEŠEK Smolič Jožica
2 volivcev 141 141 IZVOLJEN
3 KARMEN PANGERC DROT 108 108 IZVOLJEN
MAJDA KRAVCAR Smolič Jožica
4 volivcev 92 92 IZVOLJEN
JOŽE SMOLIČ Smolič Jožica IZVOLJEN
5 volivcev 91 91
STANISLAV Babič Jože in
ŠLAJPAH skupina
6 volivcev 87 87 IZVOLJEN
ZVONKA Babič Jože in IZVOLJEN
7 volivcev 80 80
MARJAN FAJFAR Babič Jože in
8 volivcev 79 79
MARIJA SOVIČ Babič Jože in
9 volivcev 70 70
IGOR SOTLAR Babič Jože in
10 volivcev 67 67
IGOR OZIMEK Smolič Jožica
11 volivcev 62 62
SIMON MEŽAN Babič Jože in
12 volivcev 59 59
BARBARA RIBIČ Smolič Jožica
13 volivcev 53 53
ALEKSANDRA Smolič Jožica
SIMONČIČ VENE in skupina
14 volivcev 35 35
1166 1166
Priloga poročila o ugotovitvi izida glasovanja na lokalnih volitvah v Občini Trebnje, dne 10. aprila 2011 in dne 17. aprila 2011 so računalniški izpisi objavljeni na spletni strani Občine Trebnje in vsebujejo izpise:
– skupni rezultat udeležbe,
– udeležba na voliščih,
– skupni rezultati glasovanja za župana – 1. in 2. krog,
– skupni rezultati glasovanja za občinski svet,
– rezultati glasovanja za občinski svet po voliščih,
– količnik po d’ Hondtu na glasovih list
– mandati za občinski svet,
– preferenčni glasovi,
– končni rezultati glasovanja po listah,
– rezultati glasovanja po voliščih,
– končni rezultati glasovanja po VE.
Št. 040-1/2011
Trebnje, dne 20. aprila 2011
Občinska volilna komisija Občine Trebnje
Predsednik
Metod Žužek l.r.
Tajnik
Darinka Trdina l.r.
Člani
Tanja Cesar l.r.
Mojca Pekolj l.r.
Špela Sila l.r.
Jernej Korbar l.r.
Rober Pavc l.r.
Gregor Slavič l.r.
Marjan Zupančič l.r.