POROČILO
O IZIDU VOLITEV ČLANOV SVETA
KRAJEVNE SKUPNOSTI ORMOŽ
Občinska volilna komisija Občine Ormož je na 5. seji dne 19. novembra 2018 na podlagi zapisnikov o delu volilnih odborov pri ugotavljanju izida glasovanja za volitve v svet Krajevne skupnosti Ormož na volitvah 18. novembra 2018, ugotovila:
I.
1. Na volitvah 18. novembra 2018 je bilo skupaj oddanih 2.110 glasovnic, od tega 87 neveljavnih in 2.023 veljavnih.
2. Predčasnega glasovanja se je udeležilo 105 volivcev.
3. Po pošti ni glasoval noben volivec.
II.
Rezultati glasovanja za volitve članov sveta Krajevne skupnosti Ormož:
Volilna enota številka: 1
Volilno območje enote: območje Lešnice in Lešniškega vrha
1. Matjaž TROP, roj. 21.10.1992, Lešnica 5 – 66 glasov
Predlagatelj: Nova Slovenija – krščanski demokrati, Ormož
2. Branko KUHARIČ, roj. 05.11.1970, Lešnica 10 – 33 glasov
Predlagatelj: Volilni občni zbor, SLS Slovenska ljudska stranka, Beethovnova 4, 1000 Ljubljana
Volilna enota številka: 2
Volilno območje enote: območje Spodnjih Ključarovcev
1. Ivan BRUMEN, roj. 05.07.1957, Sp. Ključarovci 32 – 69 glasov
Predlagatelj: Slovenska demokratska stranka – SDS, konferenca občinskega odbora Ormož
Volilna enota številka: 3
Volilno območje enote: območje Litmerka
1. Peter BRATUŠA, roj. 26.11.1979, Litmerk 9 – 70 glasov
Volilna enota številka: 4
Volilno območje enote: območje Dobrave
1. Jerica ŽNIDARIČ JURIČINEC, roj. 16.01.1977, Dobrava 25/b – 5 glasov
2. Branko ŠOŠTARIČ, roj. 09.05.1952, Dobrava 26 – 32 glasov
Predlagatelj: OO DeSUS-Demokratična stranka upokojencev Slovenije Ormož
3. Dušan KOSI, roj. 09.12.1987, Dobrava 31 – 35 glasov
4. Miran MOHORKO, roj. 26.07.1968, Dobrava 9 – 8 glasov
Predlagatelj: Predsedstvo občinskega odbora SNS Ormož
Volilna enota številka: 5
Volilno območje enote: območje Hardeka
1. Jožef ŠTERMAN, roj. 24.02.1954, Hardek 6 – 43 glasov
2. Slavko PETEK, roj. 19.03.1954, Hardek 16 – 45 glasov
3. Martina PUKLAVEC PETEK, roj. 27.10.1973, Hardek 27 – 19 glasov
4. Barbara PODGORELEC, roj. 03.12.1982, Hardek 31/b – 39 glasov
Predlagatelj: SMC Stranka modernega centra
Volilna enota številka: 6
Volilno območje enote: območje Pavlovcev
1. Kristijan DOGŠA, roj. 21.08.1975, Pavlovci 6/b – 94 glasov
Predlagatelj: Zbor članov; Zeleni Slovenije, Občinski odbor Ormož
Volilna enota številka: 7
Volilno območje enote: območje Huma
1. Blanka PAVLOVIČ, roj. 24.09.1968, Hum pri Ormožu 51/b – 26 glasov
2. Aljaž JURKOVIČ, roj. 09.01.1995, Hum pri Ormožu 59/a – 4 glasov
3. Ivan ZIDARIČ, roj. 15.08.1963, Hum pri Ormožu 108 – 21 glasov
4. Mojca SOK KOMLOŠ, roj. 22.06.1970, Hum pri Ormožu 50 – 23 glasov
5. Branka VIZJAK, roj. 10.09.1974, Hum pri Ormožu 98 – 49 glasov
6. Marko KALOH, roj. 27.05.1978, Hum pri Ormožu 15/b – 9 glasov
Volilna enota številka: 8
Volilno območje enote: območje Loperšic
1. Sergeja VELNAR, roj. 30.04.1998, Loperšice 31 – 11 glasov
2. Franc BABIČ ml., roj. 02.12.1975, Loperšice 7 – 44 glasov
3. Anton MUNDA, roj. 01.03.1956, Loperšice 45 – 31 glasov
Volilna enota številka: 9
Volilno območje enote: območje Frankovcev
1. Radovan ZLATNIK, roj. 13.05.1972, Frankovci 40 – 28 glasov
2. Jelka ZIDARIČ TRSTENJAK, roj. 19.09.1969, Frankovci 20 – 69 glasov
Volilna enota številka: 10
Volilno območje enote: območje Pušencev
1. Rok ZIDARIČ, roj. 26.11.1988, Pušenci 22/a – 61 glasov
2. Miran KUHARIČ, roj. 01.07.1969, Pušenci 41 – 61 glasov
Volilna enota številka: 11
Volilno območje enote: območje Ormož 1 obsega območje Ljutomerske ceste, Opekarniške ulice, Kerenčičeve ulice, Ob ribniku, Ulico dr. Ozvalda, Flegeričevo ulico, Ulico dr. Kovačiča, Vinarsko cesto, Za Kolodvorom, Dolgo leso, Raičevo ulico, Rakuševo ulico, Geršakovo ulico in Gregoričevo ulico
1. Jožica JURKOVIČ, roj. 18.07.1981, Flegeričeva ul. 2, Ormož – 93 glasov
2. Alojzij IVANUŠA, roj. 19.06.1935, Ljutomerska c. 12, Ormož – 44 glasov
3. Tanja ŽMAUC, roj. 02.09.1972, Dolga lesa 2, Ormož – 70 glasov
4. Anton KUHARIČ, roj. 17.01.1958, Ljutomerska c. 32, Ormož – 36 glasov
5. Mirko NOVAK, roj. 28.03.1943, Ul. dr. Ozvalda 3, Ormož – 77 glasov
6. Julianna KISPAL, roj. 29.03.1956, Rakuševa ul. 8, Ormož – 48 glasov
7. Katja MAJCENOVIČ, roj. 28.01.1972, Ob ribniku 4, Ormož – 65 glasov
8. Franci ŠULEK, roj. 17.09.1969, Opekarniška c. 29, Ormož – 92 glasov
Volilna enota številka: 12
Volilno območje enote: območje Ormož 2 obsega območje Skolibrove ulice, Ptujske ceste do h. št. 16, Poštne ulice, Žigrove ulice, Kerenčičevega trga, Vrazove ulice, Dobravske ceste, Kolodvorske ulice, Varaždinske ulice ter Ilirske ulice
1. Iztok VERBANČIČ, roj. 04.03.1968, Skolibrova ul. 6, Ormož – 138 glasov
2. mag. Vladimir HUNJADI, roj. 16.07.1960, Ptujska c. 12/b, Ormož – 50 glasov
3. Ciril TINKO, roj. 26.06.1954, Ptujska c. 12/b, Ormož – 45 glasov
4. Vlado HEBAR, roj. 14.03.1961, Kolodvorska c. 8, Ormož – 228 glasov
Volilna enota številka: 13
Volilno območje enote: območje Ormož obsega območje Novakove ulice, Ptujske ceste od h. št. 16 naprej, Cvetlične ulice, Vrtnarske ulice, Dravske ulice, Ulice dr. Hrovata, dr. Keleminove ulice, ulice Kneza Koclja, ulice Ksavra Meška, ulice Heroja Megla ter Gubčeve ulice
1. Maks JENUŠ, roj. 27.10.1950, Novakova c. 27, Ormož – 34 glasov
2. Alojz FUNTEK, roj. 23.12.1954, Dravska ul. 6, Ormož – 20 glasov
3. Jani IVANUŠA, roj. 22.02.1968, Cvetlična ul. 8, Ormož – 60 glasov
4. Franc KOCIPER, roj. 19.09.1969, Ul. Ksavra Meška 5, Ormož – 59 glasov
5. Boris NOTERSBERG, roj. 15.02.1970, Vrtnarska ul. 10, Ormož – 46 glasov
6. dr. Simon KOLMANIČ, roj. 12.02.1972, Novakova c. 4/a, Ormož – 44 glasov
III.
Za člane krajevnega sveta Krajevne skupnosti Ormož so bili izvoljeni:
Volilna enota št. 1
Matjaž TROP, roj. 21.10.1992, Lešnica 5
Volilna enota št. 2
Ivan BRUMEN, roj. 05.07.1957, Sp. Ključarovci 32
Volilna enota št. 3
Peter BRATUŠA, roj. 26.11.1979, Litmerk 9
Volilna enota št. 4
Dušan KOSI, roj. 09.12.1987, Dobrava 31
Volilna enota št. 5
Slavko PETEK, roj. 19.03.1954, Hardek 16
Volilna enota št. 6
Kristijan DOGŠA, roj. 21.08.1975, Pavlovci 6/b
Volilna enota št. 7
Branka VIZJAK, roj. 10.09.1974, Hum pri Ormožu 98
Volilna enota št. 8
Franc BABIČ ml., roj. 02.12.1975, Loperšice 7
Volilna enota št. 9
Jelka ZIDARIČ TRSTENJAK, roj. 19.09.1969, Frankovci 20
Volilna enota št. 10
Rok ZIDARIČ, roj. 26.11.1988, Pušenci 22/a
Volilna enota št. 11
Jožica JURKOVIČ, roj. 18.07.1981, Flegeričeva ul. 2, Ormož
Franci ŠULEK, roj. 17.09.1969, Opekarniška c. 29, Ormož
Volilna enota št. 12
Vlado HEBAR, roj. 14.03.1961, Kolodvorska c. 8, Ormož
Iztok VERBANČIČ, roj. 04.03.1968, Skolibrova ul. 6, Ormož
Volilna enota št. 13
Jani IVANUŠA, roj. 22.02.1968, Cvetlična ul. 8, Ormož
Številka: 041-1/2018 01\29
Ormož, dne 19.11.2018
Občinska volilna komisija
Predsednica: mag. Nikolina GREGUREC, l.r.
Člani in namestniki članov:
Simon ZORE, l.r.
Stanislava KOLARIČ, l.r.
Branko BOMBEK, l.r.
Milena ZEMLJAK, l.r.
Ema TRSTENJAK, l.r.
Jan ANTOLIČ, l.r.
Bojan ŠTRMAN, l.r.